Jíme zdravě - 125 veganských receptů nejen pro vegany

Jíme zdravě - 125 veganských receptů nejen pro vegany https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139307/jime-zdrave-125-veganskych-receptu-nejen-pro-vegany-139307.jpg 3 10 2

Po této kuchařce by měl sáhnout každý, kdo se chce stravovat zdravě a nechce přibývat na váze, má rád nápadité recepty a nemá zrovna moc času ani náladu na složitou přípravu. V žádném případě tedy není určena jen vyznavačům veganské stravy. Autorčiny recepty jsou ze všech možných koutů světa, chutné, nízkotučné a zdaleka nejsou jen suchým výčtem ingrediencí. Když už mluvíme o ingrediencích, i u nás se dostanou již zcela běžně, jak stačíme zjistit z letmého pohledu na internetové stránky věnované zdravé výživě. Ke každému receptu autorka navíc připojila vlastní postřehy a rady, jak postupovat při přípravě dotyčného jídla, přičemž čerpá z hluboké studnice dlouholetých zkušeností. Činí tak příjemným konverzačním způsobem, nechybí jí ani smysl pro humor.... celý text

veneta
02.06.2021 4 z 5

Kniha je velmi pěkně zpracována, stručné recepty, ale s uvedením výživových hodnot ( nejen sacharidy-bílkoviny-tuky, ale i vitaminy a minerální látky ). Veganství teprve objevuji, recepty se mi líbí . Nadto je kniha psaná velmi vtipně.....takže mě nejen inspiruje, ale i baví

Arbara
04.06.2015 1 z 5

Slušné recepty, ale provedení knihy mi nesedí, mám ráda když je recept a na vedlejší stránce hned obrázek, abych si to dokázala představit :D Nehledě na to že nejsem vegan, tak mi to stejně moc nenadchlo, ale pro vegany, proč ne :D

veganství

Autorovy knížky