Jídelníček kojenců a malých dětí

Dotazy na výživu dítěte patří k nejčastějším otázkám, které dětští lékaři a sestry v ordinacích a poradnách zodpovídají. Publikace MUDr. Martina Gregory a Ing. arch. Dany Zákostelecké vám proto přináší nejen množství praktických rad, ale také výčet pravidel pro přípravu zdravé racionální dětské stravy, základní informace o jednotlivých druzích potravin a samozřejmě i receptář polévek, zeleninových, masozeleninových a ovocných příkrmů a kaší pro kojence, a především pro batolata. Vynikající, přehledná a srozumitelná příručka poradí všem maminkám co a kdy svému děťátku podívat k jídlu od narození do tří let....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/9245/jidelnicek-kojencu-a-malych-deti-nav-9245.jpg 3.412
Literatura naučná, Kuchařky, Rodina
Vydáno, Grada

Kniha Jídelníček kojenců a malých dětí

L_Into
18.01.2020

Recepty mi nepřišly úplně využitelné, obsahovaly spoustu ingrediencí, které bych do příkrmu zařazovala spíše opatrně - nadýmavý květák, alergenní rajčata... ale odborná část je praktická. Jen jsem narazila na nesrovnalost v doporučené gramáži masa podle věku, jinak jsem se dozvěděla užitečné věci. Psáno příjemným jazykem.

IvonaK
03.09.2019

Myslím že se Martin Gregora vynasnažil sepsat jídelníček a gramáže jak nejlíp mohl. Akorát je škoda že se více nevěnoval dotazům kojících matek.

Adelix
11.09.2016

Mám první dítě a potřebovala jsem nějaký ucelený přehled, co by mělo jíst, a tento požadavek kniha splnila.

oolinkaa
21.07.2016

Super kniha pojednavajici o zavádění prikrmu az po jidelnicek deti starsich 1 rok..vse krasne vysvetleno pro zacatecniky, nepřeberné množství tipů co vařit. Jen některé jídla mi prijdou špatně zarazena do veku ditete, protoze se v nich pouzivaji napr.dost nadymave suroviny..jinak super

vaření kojenci zdravá výživa výživa dětí batolata

Autoři knihy

Martin Gregora
česká, 1965

Kniha Jídelníček kojenců a malých dětí je v