Jezero naděje

Jezero naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42682/jezero-nadeje-42682.jpg 4 59 59

Aby po smrti rodičů uživila sebe i svou mladší sestru, přijme Nona práci v loveckém kempu u jezera. Místo zrovna nekypí životem, a tak to vypadá na poklidné léto. O vzruch se postará problémový host, z něhož se vyklube nový majitel kempu Simon. Navíc to mezi ním a Nonou nebezpečně zajiskří. Jenže pak si Nona všimne, že Simon hlídá každý její krok...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

On Tall Pine Lake , 2007

jarkaska
06.11.2022 5 z 5

Autorka se mi hodila do ČV, a tak jsem sáhla po této knize, kterou jsem ještě nečetla.
Kniha se mi líbila, a dobře se mi četla. Byl to pěkný příběh.

georginaa
20.11.2020 3 z 5

V kempu by mohlo být pěkně, užívat si krásného počasí, ticho a klid, jen to může narušit nějaký nespokojený chlap. Nona se snaží se sestrou nějak sžít v novém prostředí a seznámí se s novým majitelem kempu. Přitahuje je to k sobě, až na divnou věc, že Nonu neustále pozoruje a hlídá. Pěkný příběh na jedno odpoledne.

alzbeta4340
17.08.2017 2 z 5

Tohle nebylo to pravé pro mě. Hrdinové mi byli od začátku nesympatičtí, jejich reakce byly přemrštěné a přestože se to postupem děje zlepšovalo, už mě kniha nechytla.

angelbooks
29.05.2017 4 z 5

Úžasná kniha.
Už dlouho jsem se už čtení tak nenasmála, ale stejně tomu něco chybělo.
Kniha mě tolik nechytla, jako spoustu jiných, ale i tak ji doporučuji :).

moudivlacek
17.03.2016 5 z 5

Tuhle autorku prostě zbožňuji, moc se na její knížky těším, a když je pak přečtu, mrzí mě, že jsem na konci. Tak tomu bylo i v tomto případě.
Není to klasický slaďáček z červené knihovny, ale láska tu nechybí, i když zde převládá napětí a psycho. A když si na konci myslíte, že je vše vyřešeno a přečteno, překvapivý vás prudký obrat. Klepete se až do konce. Naštěstí kniha dopadne dobře a budete se usmívat nad hrdiny a jejich budoucností.

Evaevelína
08.12.2012 3 z 5

no kniha je asi pěkná,jenom mě tedy chvílema nebavila.Nebudu knihu očernovat,prostě, není to moje počteníčko.

kika 13
31.10.2012 3 z 5

Romantický román s příchutí červené knihovny.Čte se to pěkně.

Lenka
21.07.2012 4 z 5

Kniha je odpočinková, ideální na dovolenou.

malen
19.12.2011 4 z 5

Dá se číst, je to takový slaďáček, ale nepostrádá ani napětí, děj to má, takže je to celkem líbivé.