Kam jsi odešla

Od tragické nehody, kdy Mia navždy zmizela z Adamova života uplnuly tři roky. Nyní každý z nich žije na opačném konci země. Miina hvězda na New Yorském Julliardu závratně stoupá a Adam díky novému statusu rockové hvězdy a slavné přítelkyni plní stránky Los Angelských bulvárů. Jednoho dne se však ocitne v New Yorku sám. Náhoda jej svede dohromady s Miou na jednu noc, která může změnit jejich životy. Jak prozkoumávají město, které se stalo Miiným novým domovem, vzpomínají na společnou minulost a otevřou své srdce nejen jeden druhému, ale i budoucnosti. Příběh o devastaci žalem, příslibu nové naděje a znovuzažehnutí plamene lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242836/kam-jsi-odesla-SSk-242836.jpg 3.9547

Jestli zůstanu 2.

Vydáno: , Yoli

Where she went, 2011

Kniha Kam jsi odešla

Lejčís

První díl mi dal strašně moc, ale o tomto druhém to bohužel říct nedokážu. Nemělo to tu hloubku, jaká mě zasáhla u Zůstaň se mnou. Čtení jsem odkládala a mnohdy se do něj nutila. Mia a Adam, které jsem si zamilovali, mi tady najednou nebyli vůbec blízcí :'(

Bebe2004

Příběh jako takový mám moc ráda. Stejně tak i Miu a Adama, ale mám obrovský problém se stylem psaní, což je u knížky docela problém. Četlo se mi pomalu, často jsem se zasekávala, prostě to jsem nedokázala udržet pozornost. Když to ale vezmu z obsahové stránky, byla jsem nad míru spokojená. A upřímně doufám, že vznikne i filmové pokračování.

Tialexa

Druhý díl celé série byl skvělý stejně jako první. Nejhezčí byl ale stejně konec. Doporučuji všem, kterým se líbil první díl.

badliar_id

Do knihy jsem se pustila kvůli prvnímu dílu a hlavně jsem chtěla vědět, jak to celé dopadne (vzhledem k tomu, že druhý díl už nebyl natočený)..
Oceňuji pohled Adama, bylo to něco jiného a taky jsme zjistili, jak se vlastně cítí/cítil.
Ale popravdě mě více bavil první díl. Nebylo to špatné, ale nic velkolepého taky ne.

Ana72154

Tento díl se mi líbil více než první. Od knihy jsem se nemohla doslova odtrhnout.

Knihomolka97

Tento díl je vyprávěn z pohledu Adama, za což jsem ráda, protože jsem ho mohla konečně poznat blíž.
Za mě rozhodně lepší než předchozí díl. Opět se prolínala přítomnost s minulostí a přišlo mi to o něco zajímavější. Byly tam teda nějaké části, bez kterých bych se klidně obešla, ale ve výsledku mě to bavilo určitě víc.

rencovav
19.12.2020

Vlastně jsem k tomu přistupovala trošku skepticky, začátek mě neoslovil. Ale pak se začalo všechno prolínat a nějak mě začalo bavit poznávat minulost a prožívat přítomnost, tak jako Adam a Mia. Líbí se mi, že tímhle dílem (stejně jako If I stay) prostupuje tolik hudby, že se tam míchá rock s klasikou, zážitky šťastné i traumatické, emoce. A buď se za ty dva roky od prvního dílu moje angličtina o něco zlepšila, nebo mi prostě víc vyhovoval Adamův pohled na věc. I když se přikláním spíš k tomu prvnímu, protože Miu mám radši. :D

Barun
13.11.2020

"Kdo říká, že dýchám hudbou? A kdo říká, že vůbec dýchám?"

Pokračování ke knize „Zůstaň se mnou“ byl o něco slabší než díl první, s tím jsem i tak trochu počítala. Tentokrát je příběh psán z pohledu Adama. Ze začátku jsem se nemohla pořádně začíst a bylo to na mě moc zdlouhavé na to, jak je ta knížka útlá, ale přeci jen mě zajímalo, jak to dopadne s Miiou a Adamem. Pokud přežijete první čtvrtinu knížky, tak se dále děj začíná zlepšovat a taky mě začal více bavit. Adam se často vrací v myšlenkách do minulosti, kde byl vesměs šťastný, během celé této knížky vidíme, že se z něj stala spíše „troska“, která nezvládá slávu a zvláštní ukončení vztahu mezi ním a Miou. Knihu bych zařadila mezi průměrnou a oddechovou, nic náročného.
_____________________________________________________________
Hodnocení knihy: 3,5/5