Ještě jedna lež

Ještě jedna lež https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475174/bmid_jeste-jedna-lez-yOX-475174.jpg 4 89 28

Přesídlení do nového města pro ně mělo znamenat nový začátek. Když Kelsey poprvé odvádí svou malou dcerku do nové školky, v nejmenším netuší, že se všechno brzy obrátí v noční můru. Odpoledne totiž ve školce o holčičce nikdo nic neví. Žádné záznamy o jejím nástupu, žádný důkaz, že by tam jen před několika málo hodinami s matkou vůbec byla. Tím však spirála děsivých událostí teprve začíná. Jakmile se Kelsey pokusí zkontaktovat svého manžela, zjistí, že zmizel i on. Nedá se mu dovolat a podle vedení školy, kam měl nastoupit jako nový zaměstnanec, nabídku práce nikdy nepřijal. Tohle všechno Kelsey alespoň tvrdí, když je k případu povolán detektiv Paul Ryan. Tomu tu však od začátku něco nesedí a začíná si v její výpovědi všímat děr. Možná, že je Kelseyin manžel skutečně zapojený do únosu dcery, ale čím déle Paul s vyšetřováním pokračuje, tím více nesrovnalostí nachází. A pravda… Pravda je pohřbená pod hluboko skrytými, důkladně střeženými tajemstvími, která nikdy nemají vyplout na povrch. A možná je pravda ještě o poznání víc znepokojující, než si detektiv Ryan vůbec dovedl představit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Metafora

Last One to Lie , 2020

zuzana2599
25.09.2021 5 z 5

Tak to byl tedy pořádný propletenec lží, které se vrstvily jedna na druhou, tak, že i pozorný čtenář musí být opatrný, aby se do nich nezapletl. Ke konci příběhu byla moje ostražitost a pozornost nastartována naplno a nebylo snadné chápat kdo je kdo...
Ještě jedna lež je další perfektní knižní titul z Metafory, která vydává opravdu kvalitní čtení. I tento strhující thriller měl švih, spád, pobavil mne, ani trochu nenudil a donutil mne přemýšlet ! S radostí doporučuji ke čtení !

bookcase
20.09.2021 4 z 5

Dobře zamotané, možná až moc. Ale četlo se to samo, dost napínavé.

Ronnie Sparks
09.09.2021 5 z 5

WOW. Jedno tajemství doprovází další a další. Neskutečně zamotaný případ. Konec byl velice překvapující a nečekaný. Dozvíme se, co se stalo, když byla Kelsey dítě a vše do sebe zapadne, i když tedy zamotané je to opravdu hodně. Více v mé recenzi.

Hvězdinka
28.08.2021 3 z 5

Mně to přišlo hoooodně překombinované. Tolik náhod a propojení... Začátek pomalejší, pak to tempo nabralo. Hodně zamotané, kdo je kdo, až do samého závěru. Možná to už v závěru ani nevěděla samotná autorka knihy.

Refadora
23.08.2021 5 z 5

Super knížka! Jedna z těch, které jsem nepřečetla za dva dny jen proto, že jsem si ji šetřila, aby mi déle vydržela a abych si ji mohla pořádně vychutnat. Na začátku jsem si myslela, že zápletka bude mnohem jednodušší a i tak bych byla nadšená díky stylu vyprávění a vhledu do pocitů hlavních postav. Kniha mně ale překvapila výborně vystavěným a tak akorát složitým příběhem, který dával smysl. Doporučuji a autorku budu sledovat!

Danago
22.08.2021 5 z 5

Kelsey se se svou rodinou přestěhuje do nového města , poprvé odvede svou malou dcerku do nové školky, a když se pro ni odpoledne vypraví ve školce o holčičce nikdo nic neví.
Učitelky nemají žádné záznamy o jejím nástupu, žádný důkaz, že by tam jen před několika málo hodinami s matkou vůbec byla. Kelsey volá svému muži, ale nemůže se mu dovolat a podle vedení školy, kam měl nastoupit jako nový učitel, do práce nenastoupil.

K případu je povolán detektiv Paul Ryan, kterému od začátku něco nesedí a začíná ve výpovědi Kelsey nacházet nepřesnosti. Unesl opravdu dcerku Kelseyin manžel?

Postupně se čtenáři odkrývají děsivá tajemství , která byla pečlivě střežená. Jak moc znepokojující je pravda , to si detektiv Ryan vůbec nedovede představit.

Tak to bylo něco! Opravdu originální, napínavé, překvapivé, šokující. Dlouho jsem vůbec nevěděla, na čem jsem. Kdo lže a proč? Určitě místy dost mrazivý thriller. Budete zmatení, tak jak si to autorka rozhodně přála.

LukBook
13.08.2021 5 z 5

Velice napínavý thriller plný lží. Pravda vás nakonec určitě ohromí a napětím nebudete dýchat až do samotného konce. Velice dobře propracovaná zápletka.

kneslova
07.08.2021 5 z 5

Velmi dobrá kniha i na dovolenou , čte se dobře a chcete se dozvědět jak to vlastně teda je a kdo je kdo. Víc nejde napsat bez prozrazení děje . Já jsem spokojená, slabších, ale stále ještě 5 hvězdiček .

únosy dětí thrillery pro ženy zmizení dětí

Autorovy knížky

J. M. Winchester (p)
americká
2021  81%Ještě jedna lež

Kniha Ještě jedna lež je v