Ještě chci žít!

Ještě chci žít! https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272023/bmid_jeste-chci-zit-LHz-272023.jpg 5 6 3

Příručka, jak nezůstat nemocný aneb jak si udržet zdraví Na podzim roku 2008 jsem se zapojila do diskuse na tomto webu. Hledala jsem nejen spřízněné duše potýkající se s podobnou nemocí, ale i zkušenosti s alternativními metodami. Nejvíce mne zaujala metoda léčení "Javorovým sirupem a sodou", kterou jsem sama s úspěchem vyzkoušela a o níž mi i několik lidí napsalo. Rekonvalescenci a hojení spálenin jsem si již ordinovala sama. To, že na tento web dnes píšu, dokazuje, že stále žiju. A nejen to, jsem zdravá a cítím se lépe než dříve. Protože mi diskuse na tomto webu moc pomohla, chci nyní pomoci hledajícím jako jsem byla já před dvěma lety pochopit nemoc a získat sílu poprat se s ní. Své zkušenosti jsem sepsala do brožury "Ještě chci žít", kterou jsem vydala vlastním nákladem. Popisuji tam nejen možné příčiny a souvislosti, které jsem se od lékaře nedověděla, ale i možnosti léčby. Vše, o čem tam píšu jsem sama vyzkoušela a informace mám podložené z různých zdrojů, které v ní rovněž uvádím. Nejsem zdravotník, proto pokud uznáte za vhodné, konzultujte mé rady s lékařem. Věra Ovečková... celý text

ditul
19.09.2022 5 z 5

Slaboučká knížečka plná informací k přístupu ke zdraví.

Allla9
16.03.2022 5 z 5

Útlá knížka plná rad o správném přístupu ke svému zdraví.

knihamouder
03.02.2022 5 z 5

Brožurka má sice jen 42 stran, ale obsahuje mnoho důležitých informací ohledně spokojeného, zdravého života. Každý si za své zdraví zodpovídá sám. Ovlivňuje nás prostředí, nálada, strava, způsob života.. Výrobky farma. společností tlumí různé neduhy, ale nikdo se nepídí po příčinách. Knížečka odpovídá na otázky jak funguje tělo a proč dochází k rozvratu ve vnitřním prostředí organismu a jaké to má následky. Nabízí prevenci i řešení při již vzniklých problémech. Za mě top, doporučuji.

Věra Ovečková
česká, 1964
2018  66%Bukvica - Moudrost ukrytá ve slovech aneb jak ke mně Bukvica promluvila
2010  100%Ještě chci žít!
2020  50%Projít peklem
2007  0%Grafomotorická cvičení
2021  60%Ozvěny věků

Kniha Ještě chci žít! je v