S konečnou platností

S konečnou platností https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356047/mid_s-konecnou-platnosti-K56-356047.jpg 4 82 24

Jenny Aaronová série

Jenny Aaronová, bývalá příslušnice elitní policejní jednotky, operující ve spolupráci s policejními útvary po celém světě, při akcích prokazovala vysokou inteligenci a smrtící nasazení. Jenže před pěti lety v Barceloně skončil tamní zásah katastrofou. Od té doby je Jenny slepá. Tehdy si myslela, že to nejhorší má už za sebou. Mýlila se. Nejhorší den v jejím životě nastal teprve teď…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Endgültig , 2016

alzbeta4340
15.06.2018 5 z 5

Velmi dobře napsaná detektivka, čtivá a svižná. Je vidět, že autor má "vypsanou ruku", zápletku jsem mu spolkla i s navijákem a během dvou večerů knihu přečetla. Německé prostředí mi přišlo osvěžující. Snad jsem trochu pochybovala o hrdince - nevidomá policistka v akci. Ale konec konců detektivky jsou zábavný a oddechový knižní žánr, takže proč ne. Doporučuji.

leny.wood
06.06.2018 2 z 5

Absolutně nechápu, jak může mít tato kniha takové hodnocení. Mnohdy byl děj měněn takovým způsobem, že mi trvalo, než jsem se zorientovala, v jakém časovém období jsem. Ale budiž, alespoň jsem se na příběh víc soustředila. Postrádala jsem napětí, nedočkavost, jak vše bude pokračovat, se nedostavila. Zklamání z knihy mocně podpořil nespočet překlepů, chybného skloňování a ve finále neschopnost vyskloňovat správně zájmeno "já" ve 3./6. pádě.

Didi15
09.05.2018 5 z 5

A zrodila se Wonder Woman :D. Ne, Jenny mi přišla fakt neuvěřitelná, co všechno jako slepá může dokázat. Ale jo, věřím, že slepci mají vyvinutější smysly, proč ne. Kniha se četla naprosto báječně, moc mě to bavilo a víc něž postava Jenny mě bavil Pavlik. Je zvláštní , že knihy, které mají na obálce zančku bestseller, nejsou třeba tak dobré , jako knihy, které se tolik nedostanou do popředí . Viz. zde.

SilvieSisinka
24.02.2018 4 z 5

Její budoucí šéf řekl:Máme o vás zájem.
A kdo o mě má zájem?
Jsme oddělení,které je nasazováno,tam kde by použití jiných jednotek nevedlo k cíli.
Ochrana svědků takového typu,s nímž by si spolkový kriminální uřad neporadil.Osvobozování rukojmí v případech,kdy by zásahová jednotka v plné výbavě působila příliš nápadně nebo byla těžkopádná a kdy je třeba místo zbraní použít pouze vlastní tělo.Předávání výkupného při únosech.Tajná vyšetřování s nejvyšším rizikem.Diskrétní operace pro Europol.Infiltrace do teroristických skupin a jejich následná likvidace a mnoho dalších,podobných....Úkolů na míru.
Kniha se četla velice dobře.Způsob práce speciálních jednotek spisovatel popsal věrně.Hlavní hrdinka je milá a sympatická.

detektivní a krimi romány kriminalistika slepota krimi kriminální thrillery

Andreas Pflüger
německá, 1957
2017  80%S konečnou platností
2020  78%Nikdy

Kniha S konečnou platností je v