Jen krátká návštěva potěší

Jen krátká návštěva potěší https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/97066/jen-kratka-navsteva--97066.jpg 4 26 3

Otevřená zpověď Lucie Bílé! Český showbyznys, první muži této země i jejího srdce a taky úplně "obyčejný" život až po okraj naplněný láskou očima nejzajímavější české zpěvačky! Hvězda první velikosti se podělí se svými čtenáři o vzestupy a pády, lásku i samotu, štěstí i zklamání posledních devíti let. Na pozadí neobvyklého vztahu dvou umělců a citlivých lidí - Lucie Bílé a malíře Vladimíra Komárka - se odvíjí příběh, který rozechvěje Vaše srdce, a který zdobí velké množství unikátních a úchvatných fotografií z Luciina soukromého a profesního života. A navíc je zde výběr z korespondence mezi Lucií a Vladimírem Komárkem a milé texty Růženy Komárkové a Ladislava Špačka. Stylistickou stránku knihy měl na starosti špičkový publicista a spisovatel Jefim Fištejn, který stál už za megabestsellerem Lucie Bílé Teď už to vím... možné je všechno (1998).... celý text

Doubravka1975
23.06.2021 5 z 5

" Jen krátká návštěva potěší" takový štítek měl malíř Vladimír Komárek na svém starém domě. Byl to v určitém období doslova anděl strážný Lucie Bílé a vůbec to neznamená, že by nebyl pohostinný nebo nespolečenský.
Kniha je plná vzpomínek na pana Vladimíra, jejich korespondenci a jeho obrazů, doplněná osobními fotografiemi zpěvačky a příhodami z jejího soukromého i veřejného života

Janiss
11.04.2014 1 z 5

Nelíbilo se mi, jak Lucka píše. Bylo to takové zamotané a člověk si ty okolnosti musel domyslet.

kika 13
27.10.2012 5 z 5

Vyprávění Lucie Bélé o malíři Vladimíru Komárkovi.O jejím osobním životě i veřejném.Seřazeno do kapitol.Pro mě pěkné čtení.