Jednou tě najdu

Jednou tě najdu https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/301451/bmid_jednou-te-najdu-ZEo-301451.jpg 4 137 36

Je rok 1999. Na exkluzivním večírku na oslavu nového milénia se letmo seznámí Hanna a Richard; ona je sebejistá, spontánní Angličanka, on je bohatý, povinnostmi svázaný Američan. Pocházejí z jiných světů a nemají společného zhola nic – tedy až na elektrizující vzájemnou přitažlivost. S novým rokem pro ně začíná i nová romance. Ani jeden z nich však není schopen předvídat, že to, co začalo jako flirt, se promění v turbulentní vztah, který jim zlomí srdce víckrát než dovedou spočítat. V průběhu dalších patnácti let sledujeme jejich štěstí i odloučení, odpuštění i bolest. Carrie Elksová napsala romanci vpravdě moderní: o lásce, která nikdy není samozřejmá a kdy překážky a nástrahy společného života je častokrát snazší obejít, než jim čelit. Ale to má vždycky své důsledky…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Fix You , 2014

kneslova
16.03.2017 4 z 5

Taková milá kniha

Lucik87
09.03.2017 4 z 5

Do více jak poloviny jsem knihu hltala. Příběh nebyl ničím výjimečný, nelišil se od stovky příběhů určených ženské populaci. Dokonce byl i dost předvídatelný. Ale my prahneme po romanci a nenaplněné lásce s otazníkem. Navíc Richard si mě získal, jeho postava byla vykreslena přesně tak, jak v mých očích vypadá "sexy borec". Líbilo se mi, jak s ním i s Hannou plynul čas. Dost mi to připomínalo S láskou, Rosie. Ale konec byl dost nezajímavý a naprosto zbytečný. Přišlo mi, že autorka schválně natahuje konec, aby knížka byla delší, přitom v tom ději už šlo o obyčejné plácání se v kruhu, završené kýčovitým zakončením. Ale jinak milé, ale více neočekávejme.

kika 13
21.02.2017 5 z 5

Moc milý příběh.Opravdu vše nemusí vždy dopadnou podle našich představ,ale je tu naděje,že ten pravý pochopí proč jsme nějaké věci řešili hlavou a neposlouchali srdce.

mariva
10.02.2017 5 z 5

Laskavý a vlídný příběh, velmi dobře se čte a i když nejde o nic náročného, ale spíš o lehčí četbu, dokáže příjemně naladit. Ideální četba pro oddech a přeladění myšlenek na něco hezkého, pro mě příjemná změna po četbě drsnějšího psychothrilleru.

Šánka
06.02.2017 5 z 5

Celkem nic moc jsem od této knížky neočekávala, už jen pro to hodnocení v modrých číslech a nakonec jsem velmi mile překvapená.
Krásný a dějově pestrý příběh, výborně napsané postavy včetně vedlejších, parádní dialogy hlavních hrdinů. Také mně styl psaní připomněl S. Youngovou a skoro je mně líto, že už jsem dočetla. Byly to příjemně strávené hodiny u této dobové romance.
Skvělé a doporučuji !!!

luciesara
01.02.2017 5 z 5

Super knizka...nevim,jestli bych vydrzela byt ve vztahu na houpacce jako oni,ale klobouk dolu.Nadherne se to cetlo...budete se smat,budete plakat,ale urcite si to cteni uzijete.Hanne a Richardovi jsem drzela pesti a nakonec to vyslo.Za me palec nahoru:o)

malazluta
02.12.2016 3 z 5

Pěkně napsaný příběh, ale bohužel zůstane "ve stínu" knih, které jsou o mnoho lepší.

jluky
02.12.2016 3 z 5

Cukrová vata!

kozisek1
21.11.2016 4 z 5

Na oddychové čtení to jde. Ale ten konec je moc ideální. jako v telenovele:-) Takže spíš pro romantické duše nebo mladší čtenáře.

alfinha2321
18.11.2016 4 z 5

Po delší době jsem se nechala zlákat akcí ke koupi něčeho nenáročného ke čtení - a nezklamala jsem se. Kniha je typická červená knihovna, u které od začátku víme, kam směřuje - ale zejména první půlka až první dvě třetiny jsou napsané docela poutavě a k oddechové četbě pro dámy naprosto vhodné. Konec je tedy na můj vkus až příliš sladký, ale to nic nemění na tom, že jako nenáročná četba na mateřskou se docela hodí. Hlavně pokud nechcete o ničem moc přemýšlet :)

Martinka79
24.10.2016 2 z 5

Knizku jsem nedocetla, asi 100 stran pred koncem jsem to vzdala. Pripominalo mi to Harlequinky, ktere jsem cetla na zakladce.

LibraryGirl
19.10.2016 5 z 5

Je to prostě romance ze současnosti, o tom žádná, ale tak pěkně napsaná, četlo se to samo. Příběh mě pohltil. Byla jsem zvědavá, jestli se vůbec někdy dají Richard a Hanna dohromady. Ze začátku mi jen trošku trvalo, než jsem se začetla, ale pak už to byla brnkačka. Chvílemi mi to připomínalo příběhy od S. Youngové nebo S. Kinsella. Akorát mě překvapil velmi dlouhý epilog, ale jinak doporučuji. Knížka mi dala přesně to, co jsem od ní chtěla. Zapomenout na všední starosti a odpočinout si u romantického příběhu. Doporučuji:-)

Čihyna
11.10.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila, přečetla jsem ji dá se říct během dne. Takové moje odpočinkové čtení :)

Hanule9
07.10.2016 5 z 5

A mě se kniha opravdu líbila, je to takové pohlazení na duši. Kdyz jsem si ji kupovala tak jsem se trošku bála, abych nelitovala vyhozených peněz a naštěstí tomu tak není. Konec byl trochu přeslazený ale chápu, že po takovém příběhu chtěla spisovatelka na závěr potěšit romantické duše.

Chladnetka
21.09.2016 4 z 5

Knížku jsem si koupila hned jak vyšla. Zaujala mě obálka i anotace. Pak jsem tady nakoukla jaké má zatím hodnocení (40% - 2 hodnocení), což mě trochu odradilo, nicméně jsem se do čtení pustila a rozhodně nelituji.
Je to krásný a romantický příběh dvou mladých lidí. Od chvíle, kdy se poznají, se jejich životy v průběhu let střetávají a zase rozpojují. Jsme svědky jejich pátelství, lásky a také nedorozumění.
A jak to u takovýchto story bývá, vše se v dobré obrátí.
Moc hezky a čtivě naspáno.
Jen ten konec nemusel být tak přeslazený.
Kdo má rád takovéto příběhy, určitě ho kniha nezklame.

Knihomolka :)
15.09.2016 3 z 5

Anotace mě na knihu nalákala, bohužel ale příběh nebyl takový, jaký jsem čekala. Mám ráda příběhy, kdy se dají dohromady dva dlouholetí kamarádi, tady to ale autorka neuměla moc dobře podat.
Konečné vyústění příběhu mi přišlo až nereálné a celkově změna chování hlavních hrdinů mi jednodiše neseděla.
Pro mě byla bohužel kniha zklamáním.