Jed Šípkové Růženky

Sofie nemůže uvěřit, že se její bratr utopil při potápěčské výpravě v Austrálii. Zprávu jim potvrdil jeho kamarád, který se posléze snažil v rodině zaplnit prázdné místo po Mikovi. Ale Sofii se to vůbec nelíbí. Pak se stane něco hrozného - její kamarádka nepřijde večer domů a policie zahájí pátrání. Když ji najdou mrtvou, Sofie už vůbec nepochybuje, že se kolem ní dějí záhadné věci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/158520/big_jed-sipkove-ruzenky-J7G-158520.jpg 3.654
Dobrodružné, Thrillery, Pro děti a mládež

Vydáno: , Víkend

Dornröschengift, 2011

Kniha Jed Šípkové Růženky

Elka252
14.03.2020

Kniha se mi velice líbila byla lepší než popelčina kletba ale horší než pohádkový zločin - vše knihy od K.Kunh. Nejsimpatičtější postavou mi byla Jamajka a už od začátku mi vadil Tom. Mrzelo mě že jsem se nedozvěděla pravdu o tom jak zemřel Mike.

Janca001
15.04.2018

Knížka je taková trošku taková krimi pro mladé, plná záhad atd. Ale myslím že jsem četla i lepší knížky

simi28
27.08.2017

Super kniha. Past na Sněhurku mi přišla o něco lepší, ale i tak se mi líbila o hodně víc než Popelčina kletba. Hlavní hrdinka nebyla nijak originální, mnohem víc mi sedla postava Jamajky. Hodně mi to připomínalo knihu Mrazivé léto, která byla postavená na skoro stejném příběhu. Sice jsem tušila, kdo zatím vším stojí, ale i tak to je pohodová knížka, kterou jsem přečetla tak za dvě hodiny:).

Shinya
02.07.2017

Sice mám ráda záhadné knihy ale tahle mi teda moc nesedla :-/

Mixxa
01.08.2016

Naty3:
Ty ses asi zbláznila, ne? -_- Zrovna jsem si tu knížku půjčila a ty tady prozradíš příběh! To fakt není normální, co jsou někteří zač!

Jinak, knihu jsem četla jízdou autobusem a po pár jízdách jsem byla hotová. :-)

Příběh ubíhal svižně, nějaké to menší napětí šlo ke konci cítit, jenže se mi nelíbilo, že to bylo takové zjevné. Ano, tajemství jsem se sice dozvěděla a netušila jsem vůbec nic, ale co se týče pachatele, tak jsem jakési podezření měla. A to bylo správné už ve čtvrtině knihy.

TeranosukeUnko
26.06.2016

I když je kniha určena pro moji věkovou kategorii, nějak mi nesedla, jsem už navyklá spíše na trochu dospělejší knihy, kde se do toho nemíchají školní vztahy. Ale věřím, že pro ostatní mého věku, to může být fajn počteníčko.

nikca6815
14.02.2016

Kniha byla naprosto úžasná! Za chvilku jsem ji měla přečtenou. Krystyna Kuhn je naprosto úžasná spisovatelka. Konec mi přišel smutný.

Naty3
09.08.2015

(+ SPOILER) Tato kniha se mi velice líbila - na rozdíl od pohádkového zločinu. Velmi brzy jsem zjistila, že za tím vším stojí Tom (nebo jak se jmenoval). Jako hlavní hrdinka jsem si na chvíli myslela, že za to může Fin (knihu jsem četla už před časem a nepamatuji si, jak se píšou jejich jména.) Jsem spokojená s tím, jak to nakonec všechno dopadlo.