Je to vo hviezdach

Keď sa kamaráti z detstva Justine (skeptická racionalistka narodená v znamení Strelca) a Nick (zasnený Vodnár, ktorý verí horoskopom) po mnohých rokoch opäť stretnú, mohla by z toho byť veľká láska. Aspoň Justine to tak cíti. Keďže sa však Nick tomto smere nijako neprejavuje a navyše má priateľku, rozhodne sa Justine pomôcť osudu po svojom – upraví horoskopy v časopise, v ktorom pracuje, tak aby cez ne Nickovi ukázala, ktorá žena je preňho tá správna. Nick však nie je jediný Vodnár, ktorý sa riadi tým, čo je napísané vo hviezdach... Pôvabný romantický príbeh o priateľstve, osude a o veľkých rozhodnutiach, ktoré zásadne menia dráhy našich životov....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/428993/je-to-vo-hviezdach-MPS-428993.jpg 44
Vydáno, Lindeni

Star-Crossed, 2019

Kniha Je to vo hviezdach

bbara155

Ačkoliv horoskopům nevěřím, protože podle svého znamení bych měla být někdo úplně jiný, stejně jsem se dobře bavila.

Ivuska.09

Zdá se, že tato kniha zatím čtenáře příliš nezaujala. Ačkoli mi horoskopy nejsou úplně blízké, tohle pojetí mi nevadilo. Naopak tím příběh získává na originalitě. Musím ale říct, že je zbytečně dlouhý - autorka používá až zbytečně moc odboček od hlavní dějové linky.

Autor knihy

Minnie Darke
australská

Kniha Je to vo hviezdach je v

Právě čtených2x