Jazyk lásky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Průvodce muže potěšením ženy. Předpoklad této knihy je prostý: pokud jde o potěšení ženy a konverzaci v jazyce lásky, měl by být cunnilingus - stimulace genitálií jazykem a ústy - rodným jazykem každého partnera. Nicméně stejně jako u každého jazyka platí, že chceme-li se vyjadřovat plynule, chceme-li, aby se náš protějšek rozezpíval a vznášel, musíme se dobře obeznámit s jeho gramatickými pravidly a stylem. Jazyk lásky shrnuje celou studnici zkušeností a znalostí do jednoduché, ale zásadní knihy pravidel. Nenabízí nic menšího než jasného průvodce gramatikou orálního sexu. Pokud se chcete dozvědět, jak můžete jazykem při každém milování přivést ženu k extatickým orgasmům, při nichž bude ztrácet vědomí a její tělo se celé rozechvěje, pak je tato knížka určena právě vám. Když pochopíme roli klitorisu v procesu sexuální stimulace ženy, stane se sex snadnějším, jednodušším a bude v něm mnohem víc potěšení, a navíc budeme mít snahu vzbuzovat rozkoš nejen svými penisy, ale také rukama a ústy, tělem a myslí. Když se oprostíme od pohlavního styku, otevřeme se novým, tvořivým způsobům prožívání rozkoše, způsobům, které nemusejí na první pohled působit výrazně maskulinně, ale nakonec nám umožní být víc mužem. Sex už nezávisí na penisu, a proto se můžeme uvolnit a pustit k vodě svoje obvyklé úzkosti související s jeho velikostí, výdrží a výkonem. Máme svobodu milovat a dávat do toho víc ze sebe, dávat do toho vše....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270178/big_jazyk-lasky-cYK-270178.jpg 4.311
Žánr:
Literatura naučná, Erotika

Vydáno: , Synergie
Originální název:

She Comes First, 2004


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Jazyk lásky

Jass
12. dubna

Popravdě mě na začátku vůbec nenapadlo, že kniha vyšla česky. A později jsem se vyhýbala tomu to zjistit, abych se neocitla před morálním dilematem "přidat či nepřidat". Nakonec ale převážila myšlenka, že nepřidat by ode mě bylo poněkud pokrytecké a navíc... tahle kniha byla vážně dobrá.
Původně jsem sháněla úplně jinou knihu - "She Comes to Slay" - ale místo toho na mě vyskočila tahle (v originále "She Comes First" takže jistá podobnost tu je, i když rozhodně nejde o knihu o Harriet Tubman...). Po tom, co jsem se dosmála mi došlo, že už jsem o téhle knize slyšela, zvědavost převládla, já do ní nakoukla a za chvíli jsem měla čtvrtinu za sebou...

"That's a shift of tectonic proportions - from two out of three women not being able to reach climax to nine out of ten archieving satisfaction - all because of a matter of minutes.
Few, if any, of the world's problems can be solved with a mere twenty minutes of attention, and yet here, in the complex sociopolitical landscape of the bedroom, we have an opportunity to create bilateral satisfaction."

Největší podíl na tom, proč jsem si tuhle knihu tak užila je bezpochyby autorův humor. Napříč celou knihou cituje klasiky - v zamýšlených i nezamýšlených kontextech a... to je šprtský humor, na který si osobně potrpím. Na několika místech měl postřehy, které mě téměř přesvědčily o existenci reinkarnace, protože jsem byla do teď přesvědčená, že to žádný muž nemůže pochopit. Celkově jsem to vlastně vnímala jako příjemnou doplňující četbu k "Ovoci poznání" Liv Strömquist, protože řada informací se překrývala, ale každá kniha se na ně dívala z trochu jiného úhlu.
Celkově... nemůžu jinak než doporučit. Cílovou skupinou jsou jednoznačně heterosexuální muži, ale osobně mi to nijak nevadilo...

zlatkr
11.10.2020

Tuto knížku bych nakoupila po stovkách a rozdávala každému muži na potkání. Je čtivá, je v ní vše do detailu vysvětleno a zilustrováno.