Jana Šulcová: Pořád mě baví svět!

Jana Šulcová: Pořád mě baví svět! https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270329/bmid_jana-sulcova-porad-me-bavi-svet-p6t-270329.jpg 3 5 2

Léta patří Jana Šulcová k našim nejoblíbenějším herečkám. Vyhrávala soutěže televizní popularity, zazářila v komedii století S tebou mě baví svět. Přesto si prošla životním peklem, osobní a zdravotní problémy ji potopily na samotné dno. Dokázala se z něj ale odrazit a začít znovu naplno žít. Knížka zkušených autorů M. Remešové a R. Schustera vypráví nejen její zajímavý životní příběh, ale přináší i unikátní zpovědi režisérů, kteří Janě Šulcové pomohli na vrchol, a nejedno zajímavé odhalení.... celý text

Kopretina
25.08.2022 1 z 5

Kniha je psaná stylem najít co nejvíc absurdity, bolesti a "špeků" v životě Jany Šulcové. Zhlédla jsem některé filmy, o nichž se v knize píše a to byl asi pro mě největší přínos. Herečce fandím, ať bojuje a nevzdává se.

Harry
22.10.2016 3 z 5

Knihu vytvořili dva redaktoři deníku Blesk a je psána "bulvárním stylem", čímž se dost odlišuje od jiných životopisných děl, které jsem měl možnost přečíst. Příběh této herečky je určitě známý většině obyvatel , ale i tak jsou zajímavé její názory a postřehy a i to, že se s někým, kdo ji málem připravil o život, smířila.

české herečky

Autoři knihy