Jan Koller

Jan Koller https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56747/jan-koller-56747.jpg 4 15 3

Koller – dvoumetrový kanonýr, který se stal jednou z nejvýraznějších postav českého fotbalu. Poznejme jeho životní příběh: příběh kluka, který vyrostl na vesnickém hřišti, prošel okresními týmy, aby se přes angažmá ve Spartě dostal do zahraničí, kde se stal hvězdou a později nejlepším střelcem v historii české reprezentace. Taky příběh vyučeného automechanika, kterému kromě velmi dobrých fyzických dispozic pomohla k hvězdné kariéře jistá porce náhody, kdy byl v určitou dobu na správném místě a setkal se se správnými lidmi. A ještě příběh dvoumetrového obra, který světu dokázal, že skvělý fotbalista nemusí být nafoukaná primadona, ale „obyčejný člověk“, jenž si víc než slávy váží vlastní rodiny.... celý text

Jack93
29.03.2021 5 z 5

Stručné, ale velmi čtivé ohlédnutí za kariérou historicky nejlepšího fotbalového střelce české i československé reprezentace. Pro každého fanouška povinnost. Nazvdory krátkému rozsahu se z knihy dozvíte spoustu zajímavých faktů.

Kakho-Oto
26.06.2019 4 z 5

Čte se to dobře, pěkně podaná historie fotbalisty Jana Kollera (vydáno rok před definitivním koncem jeho profesionální kariéry). Bohužel, v knize je uvedeno několik zbytečných chyb, co se týče historie české fotbalové reprezentace (např. penaltu na MS 2006 proti nám neproměnil Asamoah Gyan, nikoliv Muntari, Francii jsme porazili až v roce 2003, nikoliv na konci roku 2002, porážka s Řeckem 0:1 v roce 2008 se stala ve zcela neoficiálním zápase.

kilometr
26.03.2013 5 z 5

Výborná kniha,věnovaná kanonýrovi,který se stal pro český tým nepostradatelný.100%.

sportovci fotbalisté fotbal, kopaná

Autorovy knížky