Jako hodinky

Jako hodinky https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77783/jako-hodinky-77783.jpg 4 16 4

Když se v ulicích Kapského Města začnou objevovat umně naaranžované mrtvé dívky, novinářka Clare Hartová má najednou plné ruce práce. Spolupracuje totiž s policií, pro kterou sestavuje psychologické profily pachatelů. Ocitá se uvnitř temného propletence násilí, pornografie a obchodování se ženami, jenž jí znovu připomíná brutální znásilnění její vlastní sestry. Dokáže Clare najít vraha, který se touží předvádět, ale nechce být dopaden?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Like Clockwork , 2006

Beky
12.12.2019 4 z 5

☆ napínavé, svižné, strhující :-)
☆ má to spád, grády, hlavu i patu a zpracování celého příběhu se taky povedlo :-)

maličkán
29.11.2018 4 z 5

Kniha čtivá, zajímavá, sice na 5 hvězdiček to není, ale 4 dám. Nenudila jsem se.

broskev28
13.05.2018 2 z 5

Příběh z Kapského Města by se mohl odehrát kdekoli - všude na světě totiž platí, že kdo má moc a peníze, může si koupit jakékoli potěšení, tedy i sex. V tomto případě však dívky nepřišly dobrovolně a hlavně jim nebylo umožněno odejít. Proto má oddělení vražd i jeho externí spolupracovnice plné ruce práce, hledají totiž sériového vraha . . .
Příběh není nijak napínavý a dokonce i já jsem časem vytušila pachatele. Nejsem žádným znalcem detektivních příběhů, i když je čtu docela ráda. A když tuto knihu srovnám třeba s prvotinou J. Harperové Sucho, okamžitě i já vidím zásadní rozdíl v kvalitě.

Layss
08.02.2012 3 z 5

Zajímavý kriminální příběh pro fanoušky sériových vrahů se zajímavým pozadím a pohnutkami.

Autorovy knížky

Margie Orford