Jak žít zdravě a bez stresu

Jak žít zdravě a bez stresu https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248615/mid_jak-zit-zdrave-a-bez-stresu-248615.png 4 3 2

Rady, které tato kniha přináší, vám nabízejí možnost získat mnohé cenné hodnoty. Mohou vám ukázat jak upevnit tělesné i duševní zdraví a pohodu, zvládnout svůj život a zavést do něho řád a jak žít zdravým a plnohodnotným životem.

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Perfekt

Health Style. Exercises - Food - Living , 2001

Greenfingers
31.03.2020 3 z 5

Další ze série knih o wellness nabízí několik rad a tipů jak si udržet dobrou fyzickou a psychickou kondici. Publikace se zabývá různými oblastmi péče o tělo i duši, nejde však příliš do hloubky a poskytuje pouze povšechné informace. Kladem knihy je kvalitní grafická úprava.

Medunkavera
01.04.2019 5 z 5

Vždycky jsem si myslela, že vím o každé knize, kterou doma mám.
Mýlila jsem se.
Teď, při úklidu jsem našla tuhle knihu a moc mně zaujala. Otevřela jsem ji a.. nechala úklidu a začetla se do ní. Moc zajímavá kniha. Můj styl.
V té knize opravdu najdete vše, co potřebujete, abyste byli v pohodě.
Začíná to ranním probouzením a protahováním, pak.. jak zůstat v práci v pohodě (no.. to je hodně těžké) dále.. jak sedět, jak stát, jak se stravovat - v tom teda plavu, protože pořád nevím, kterou potravinu zařadit jako jin, nebo jang. Ale já tomu přijdu na kloub.
A když jsem u těch kloubů, tak tu jsou cviky na uvolnění. Některé jsou náročné, ale jsou tu i velmi lehké, které zvládne každý.
A také tu jsou hezké výroky.
Třeba:

"Káru mysli táhnou divocí koně,
a tyto divoké koně musíme zkrotit."

"Láska ve vašem srdci vzklíčí, až mezi vámi a tím druhým nebudou žádné překážky."

"Lehneme-li si na zem jako mrtvola, odstraňuje to únavu a dává to odpočinout i mysli."

"Neusilujte o to, abyste si něco vybojovali. Získejte jenom tím, že jste. Na nevlídnost odpovídejte soucitem."

Autorovy knížky

2003  73%Jak žít zdravě a bez stresu

Kniha Jak žít zdravě a bez stresu je v