Jak žít podle vlastních představ

Jak žít podle vlastních představ https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127612/jak-zit-podle-vlastnich-predstav-127612.jpg 4 6 3

Nemáte čas na věci, které byste skutečně rádi dělali? Pohlcuje vás práce? I v soukromí po vás všichni něco chtějí? Čekáte na to, až váš život konečně začne? Víte, co vy sami skutečně chcete? Autoři tohoto bestselleru čtivě a poutavě ukazují, jak dnes často plníme očekávání druhých namísto toho, abychom žili svůj vlastní život. Absurdní tlak, ať už na výkon, seberealizaci, perfekcionismus, nebo na to být za každou cenu v rovnováze a nacházet ve všem smysluplnost, způsobuje naši vnitřní rozervanost a nespokojenost a odvádí nás od vlastních potřeb. Díky této mimořádně podnětné a zajímavé knížce se zbavíte nátlaku okolí a naleznete opět sami sebe a také pocit štěstí a naplnění. Naučíte se milovat svůj život, aniž byste ohýbali hřbet. Staňte se konečně strůjcem svého života!... celý text

Literatura světová Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Grada

Ich will so werden wie ich bin

bakjo95
11.06.2016 4 z 5

První část naprosto pravdivá, místy až přehnaná, ale kdo ví, třeba to tak v Německu je... Druhá část o trochu nudnější, ale přesto tu bylo hodně rad, na které jsem nikdy před tím nenarazil a byly i efektivní. Ideální pro všechny vystresované lidi, kteří pracují 80 hodin týdně :). 75% - Doporučuji

mariva
05.04.2015 3 z 5

Čekala jsem víc, můžu jen souhlasit s předcházejícím komentářem.

MyDay
21.10.2014 3 z 5

První půlka knihy příliš zdlouhavá a nudná. Osobně mi kniha nepřišla moc zajímavá ani čtivá. Ale i přesto jsem si našel pár názorů a myšlenek autorů s kterými se naprosto ztotožňuji.

Autoři knihy

Volker Kitz
německá, 1975
Manuel Tusch
německá

Kniha Jak žít podle vlastních představ je v