Jak žít podle vlastních představ

Nemáte čas na věci, které byste skutečně rádi dělali? Pohlcuje vás práce? I v soukromí po vás všichni něco chtějí? Čekáte na to, až váš život konečně začne? Víte, co vy sami skutečně chcete? Autoři tohoto bestselleru čtivě a poutavě ukazují, jak dnes často plníme očekávání druhých namísto toho, abychom žili svůj vlastní život. Absurdní tlak, ať už na výkon, seberealizaci, perfekcionismus, nebo na to být za každou cenu v rovnováze a nacházet ve všem smysluplnost, způsobuje naši vnitřní rozervanost a nespokojenost a odvádí nás od vlastních potřeb. Díky této mimořádně podnětné a zajímavé knížce se zbavíte nátlaku okolí a naleznete opět sami sebe a také pocit štěstí a naplnění. Naučíte se milovat svůj život, aniž byste ohýbali hřbet. Staňte se konečně strůjcem svého života!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/127612/jak-zit-podle-vlastnich-predstav-127612.jpg 3.45
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Grada

Ich will so werden wie ich bin

Kniha Jak žít podle vlastních představ

bakjo95
11.06.2016

První část naprosto pravdivá, místy až přehnaná, ale kdo ví, třeba to tak v Německu je... Druhá část o trochu nudnější, ale přesto tu bylo hodně rad, na které jsem nikdy před tím nenarazil a byly i efektivní. Ideální pro všechny vystresované lidi, kteří pracují 80 hodin týdně :). 75% - Doporučuji

mariva
05.04.2015

Čekala jsem víc, můžu jen souhlasit s předcházejícím komentářem.

MyDay
21.10.2014

První půlka knihy příliš zdlouhavá a nudná. Osobně mi kniha nepřišla moc zajímavá ani čtivá. Ale i přesto jsem si našel pár názorů a myšlenek autorů s kterými se naprosto ztotožňuji.

Autoři knihy

Volker Kitz
německá, 1975
Manuel Tusch
německá

Kniha Jak žít podle vlastních představ je v