Jak získat sebedůvěru a překonat nesmělost

Jak získat sebedůvěru a překonat nesmělost https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209690/bmid_jak-ziskat-sebeduveru-a-prekonat-ne-209690.jpg 4 7 2

Poutavě napsaná, čtenářsky úspěšná příručka všem, kdo chtějí nabýt jistoty, posílit důvěru v sebe sama a zbavit se obav z vlastního jednání. Obsahuje praktické rady i cvičení. Autorkou knihy je ve francouzsky mluvících zemích populární psycholožka Marie-France Muller, autorkou překladu PhDr. Alena Mrázová

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Portál

Timide, moi? Plus jamais! (Retrouver la confiance en soi) , 2001

knihyKeMne
01.02.2022 3 z 5

Nějak mě to nechytlo. Autorka se dušuje, že když si dáme tu práci a budeme se šest týdnů řídit přesně jejími radami (jsou taky do jednotlivých týdnů rozdělené), zaručuje se za výsledek. No a ty rady? V podstatě jde o kompletní změnu životního stylu. Začíná čímsi, co by se dnes označilo za techniku mindfullness, přes něco, co bychom dnes nazvali afirmacemi, trénink pevné vůle, rétoriku, až po změnu životosprávy. Jedna kapitolka se věnuje též tomu, jak podpořit sebedůvěru u svých potomků. Autorka stále zdůrazňuje, čím konkrétně si pomohla ona. No říkám, něco na té knížce je mi nesympatického; nemám chuť její víc jak měsíční kúru absolvovat.

DomArt
16.05.2017 3 z 5

Závěr :
Tyto stránky nesou semínka
vašeho osobního rozvoje,
nyní záleží jen na vás,
jestli je necháte vyklíčit
a pak vyrůst.
To, co jste si přečetli,
už jste někde v sobě uvnitř věděli.
Mým úkolem bylo dát věcem
hmatatelnou podobu

francouzská, 1945
2001  71%Jak získat sebedůvěru a překonat nesmělost
2009  40%Jak překonat strach z vystupování na veřejnosti
2005  90%Reflexní terapie obličeje

Kniha Jak získat sebedůvěru a překonat nesmělost je v