Jak vyléčit zlomené srdce

Jak vyléčit zlomené srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345989/bmid_jak-vylecit-zlomene-srdce-BpI-345989.jpg 4 90 36

Od chvíle, kdy se Joseph rozešel s Abi se slovy, že se k sobě nehodí, samým žalem téměř nevylezla z postele. Pak ovšem na svém prahu našla krabici s věcmi, které si u něj zapomněla. Nějakým omylem se v ní ocitl i Josephův seznam deseti věcí, které by chtěl ještě stihnout, než mu bude čtyřicet. Abi se hned chopila příležitosti seslané osudem: Je snad lepší způsob, jak mu dokázat, že se k sobě oni dva hodí, než splnit vše, co si předsevzal? Ano, plán má pár úskalí, Abi nikdy nebyla žádný sportovec, a navíc se hrozně bojí výšek, takže absolvovat túru na kole kolem ostrova Wight, zvládnout windsurfing nebo slanit nejvyšší budovu ve městě, to může být problém. Pokud chce zvládnout celý seznam, musí zatnout zuby, posbírat všechnu odvahu a požádat o pomoc přátele. S každým dalším splněným úkolem léčí své zlomené srdce a získává ztracené sebevědomí. Podaří se jí ale získat svou životní lásku?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

The Bucket List to Mend a Broken Heart , 2016

Janča86
26.10.2018 4 z 5

Na odreagování super knížka

cukrovka
26.09.2018 4 z 5

Jednoduchá oddechovka která se dobře četla. Líbilo se mi jak při plnění úkolů Abi postupně odhaluje co všechno dokáže zvládnout.

Ivuska97
11.06.2018 4 z 5

Předvídatelné, ale přesto krásné. Jsem spoko :) 4*

Aires
18.05.2018 5 z 5

Moc milá, odpočinková kniha, která je naplněná láskou, hledáním sama sebe a spoustou humoru. Jistě, není to žádné veledílo, ale pokud od knihy očekáváte jen milý, laskavý příběh, který vás pohladí na duši a zahřeje u srdíčka, jste na správné stopě.

elisa194
12.03.2018 4 z 5

Příjemné, pohodové, odpočinkové, romantické čtení. Člověk ví, jak to dopadne, ale tyto knížky se tak pěkně čtou.

knihamojalaska
15.02.2018 5 z 5

oddychová kniha...veľmi sa mi páčila a čítala som ju akurát na Valentína a musím priznať, že to bola skvelá voľba...nečakajte rafinovaný prešpekulovaný príbeh s desiatimi dejovými líniami...tešte sa na jednoduché ja-rozprávanie, ktoré vám ukáže, že zo zúfalej manipulovateľnej ženy sa môže stať sebavedomá veselá osoba :)

jewarix
28.01.2018 5 z 5

Skvělá oddechová a velmi čtivá kniha typu červené knihovny. Příjemně mě zahřála u srdíčka a pohladila po duši. Také se pro mě stala velkou inspirací k vytvoření mého vlastního seznamu.

Sobotikova
17.01.2018 3 z 5

Průměrný příběh, nepříliš sympatická hrdinka.... četla jsem lepší.

bookcase
30.10.2017 4 z 5

Milá oddechovka ve stylu Bridget Jones. Čte se dobře, humor a romantika v jednom. Ta romantika je sice předvídatelná, ale to vůbec nevadí.

Nixa
17.10.2017 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Byla to taková oddechovka. Na začátku jsem se lekla, že je kniha hrozně dlouhá a že se budu určitě nudit, ale opak je pravdou. Já se bavila, kniha byla vtipná a příběh se mi moc líbil. No a samozřejmě jsem se nechala inspirovat a už si píšu svůj seznam věcí, které bych ráda stihla :)

jana79
05.10.2017 3 z 5

Výborná oddechovka,nenáročná, vtipně napsaná,ale pozor nehodi se do kabelky má přes 300 stránek

AnetV
01.10.2017 2 z 5

Na knihu jsem se docela těšila, moje představa byla ztřeštěná hlavní hrdinka ve stylu postav Sophie Kinselly, ale bohužel, byla jsem dost zklamaná.. Kniha mi přišla strašně zdlouhavá, příběh neoriginální (včetně závěru s Duchem) a hlavní hrdinka se celou dobu chová jako ufňukaná slepice bez vlastního názoru.

JanaDor
24.09.2017 4 z 5

Celkově je kniha pohodová, ale pro mě to byl lepší průměr. Neurazí a ani nenadchne. Pro ty, co si léčí zlomené srdce je inspirativní a pro ty, co mají rádi romantické příběhy, je milá. Jen musíte přimhouřit oko, nad hlavní hrdinkou, která je nezdravě posedlá svým bývalým přítelem. Ani si neuvědomuje, jak má skvělé kamarády kolem sebe, kteří ji pomáhají. Každý máme svoji cestu a někdo jde po ní s oklikou a zastávkami a někdo jde k cíli přímo.

DariDerek
29.08.2017 3 z 5

Tato kniha mě ani nenadchla, ale ani neurazila. Četla jsem ji bez jakéhokoliv napětí, jak tohle dopadne a jen jsem čekala na konec.

leny.wood
25.08.2017 4 z 5

To byla naprostá "pohodovka". Čtení jsem si užila, takový milý relax. Abi, která celý příběh vypráví, mi po čase strašně lezla na nervy, ale zároveň jsem jí nesmírně fandila a oblíbila si jí.

Ivuska.09
23.08.2017 5 z 5

Jak vyléčit zlomené srdce je naprosto úžasnou knížkou. Zaujala mě jak obálkou, tak námětem a moc jsem si čtení užila. Je to takové milé, laskavé, pohodové a hlavně krásně zamilované. Prostě se mi skvěle trefila do noty.

láska humor romantika dobrodružství

Autorovy knížky

Anna Bell
britská
2017  81%Jak vyléčit zlomené srdce

Kniha Jak vyléčit zlomené srdce je v