Jak vydělat peníze a jak s nimi rozumně zacházet

Jak vydělat peníze a jak s nimi rozumně zacházet https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164266/jak-vydelat-penize-a-jak-s-nimi-rozumne-zachazet-164266.jpg 5 2 2

Poznejte spoustu jednoduchých způsobů, jak si poctivě vydělat první peníze, a naučte se s vydělanými penězi rozumně nakládat! Peníze neznamenají v životě všechno a je jistě spousta věcí, které si za ně nekoupíte – například opravdové přátelství! Přesto se bez peněz v současném světě neobejdete. Tato kniha vám ukáže spoustu jednoduchých způsobů, jak si poctivě vydělat první peníze, a ještě vás naučí s vydělanými penězi rozumně nakládat .... celý text

Literatura světová Literatura naučná Ekonomie a obchod
Vydáno: , Egmont (ČR)

How to make Money Smart ways to make Millions , 2011

mirka0586
04.09.2023 5 z 5

Přečetl jí můj syn a díky toho začal sám od sebe vysávat a řekl si za práci dvacet korun.

jiri6951
09.05.2016 4 z 5

Občas zašnu nad tím, na jaké primitivní úrovni mají lidé finanční gramotnost, až je mi z toho smutno. Myslím tím samozřejmě dospělé, ne děti. Podle mého názoru, by se ve školách měla více učit finanční gramotnost, místo nějaké výtvarné výchovy, nebo podobných nesmyslů. Jen se podívejte kolik lidí si bere půjčky, nebo jsou na pracáku.... vždyť je to hrozné. Nedávno jsem četl 4 skvělé knih o obchodování na burze... no prostě úžasný, takových věcí cose tam dozvíte a jak vás to namotivuje, prostě pecka!! Kdyby měl někdo zájem se vzdělat, tak zde jsou rozebrány všechny knihy http://opcebinarni.com/bez-techto-4-knih-se-neobejdete/

peníze

Autorovy knížky

2013  90%Jak vydělat peníze a jak s nimi rozumně zacházet

Kniha Jak vydělat peníze a jak s nimi rozumně zacházet je v