Jak vybudovat trvale úspěšnou firmu

Úspěšné návyky vizionářských společností - Překlad bestselleru Built to Last Co odlišuje skutečně výjimečné a trvale úspěšné firmy od jejich konkurence? Jaké společné postupy tyto významné firmy po celou dobu své existence uplatňují? Odpověď najdete v dlouho očekávaném českém vydání bestselleru Built to Last! Stejně jako u prvního bestselleru Jak z dobré firmy udělat skvělou (Good to Great) Jim Collins se spoluautorem vycházejí z podrobného průzkumu vybraných společností. Autoři se zaměřili na osmnáct skutečně výjimečných a dlouhodobě úspěšných firem a každou porovnávali s jedním z jejich největších konkurentů. Společnosti zkoumali od úplných začátků přes všechny etapy vývoje až po současnost – ať už šlo o malé firmy, středně velké podniky či velké korporace. Kniha nabitá stovkami příkladů nabízí praktické koncepty, které mohou být aplikovány manažery a podnikateli na všech úrovních. Poskytuje mistrovský plán pro vybudování organizací, které budou trvale prosperovat nejen v tomto století, ale i dlouho po něm....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/297509/jak-vybudovat-trvale-uspesnou-firmu-wCv-297509.jpg 4.96
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Grada

Kniha Jak vybudovat trvale úspěšnou firmu

lubosvnenk

velmi dobrá kniha, která Vám prozradí co stojí za úspěchem a hlavně dlouhou životností firem jako Wallmart, IBM, Boeing aj. Technicky velmi dobře zpracované a zároveň velmi čtivé.

Určitě doporučuji všem lidem se zájem o firmu, vedení firmy, či ekonomiku obecně..

VladimirTetur
26.06.2018

Čistá práce. Kvalitní literatura faktu.

Autoři knihy

James C. Collins

James C. Collins
americká, 1958

Jerry I. Porras

Jerry I. Porras
americká

Kniha Jak vybudovat trvale úspěšnou firmu je: