Jak věci fungují

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak protéká voda splachovacím zařízením, případně co se děje uvnitř zářivky – proč vlastně svítí? Zajímá vás, jak bagr nabírá hlínu, proč lodě plují nebo proč se letadla udrží ve vzduchu? Nadzdvihněte okénka na stránkách této knihy a podívejte se do nich, jak věci fungují – a to od nejběžnějších předmětů až po mohutné stroje. V knížce jich naleznete více než 90....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/106809/jak-veci-funguji-106809.jpg 4.84

See inside how things work

Technika a elektro, Pro děti a mládež, Encyklopedie, vzdělání
Vydáno:, Svojtka & Co

Dáma s hrnstjm
28.08.2017

Kniha od britského Usborne Publishing se zpracováním na vysoké úrovni a se širokým záběrem informací. Troufám si říct, že poučení v knize nalezne i nejeden dospělý (třeba já). Jediné, co mi vadilo, byly malé postavičky - miničlovíčkové - které v lepším případě ukazovaly, jak různé věci fungují, v horším případě jen zaplňovaly prostor :)

Jhonza
01.10.2016

Tuto knihu mám už asi tři roky a pořád se mi líbí.

arket
25.08.2016

Dvouletý syn je z této knížky nadšený.

odklápěcí okénka dopravní prostředky vynálezy a objevy hudební nástroje stroje věda pro děti

Autoři knihy

Colin King