Jak uspět při obchodním telefonování

Jak uspět při obchodním telefonování https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208304/bmid_jak-uspet-pri-obchodnim-telefonovan-208304.jpg 4 12 2

Ať už jste podnikatel nebo zaměstnanec, pracujete ve financích, realitách, telekomunikacích, reklamě nebo váneziskovém sektoru — pokud si po telefonu domlouváte schůzky nebo získáváte objednávky, vátéto knize naleznete praktické a vyzkoušené tipy a návody, sájejichž pomocí snadno a rychle navážete kontakt sánovými zákazníky a klienty a prolomíte bariéru jejich odmítání. Ať už voláte do firem nebo domácností, na studené kontakty, na doporučení anebo současným klientům, až tuto knihu dočtete, budete mít vše, co potřebujete kátomu, abyste zvýšili své výsledky zátelefonování o desítky i stovky procent.... celý text

Leník95
10.05.2022 3 z 5

Knihu doporučuji pro lidi, kteří potřebují k práci telefon a řeší se zákazníky jakékoliv záležitosti. Kniha má pár dobrých tipů, které můžete využít a zlepšovat se. Stačí si udělat poznámky a využívat v praxi.

IvaJakl
03.01.2016 3 z 5

Kniha je zajímavá pro ty kdo se potřebují naučit hovořit při obchodním telefonu. Výborná pro callcentra

Kniha Jak uspět při obchodním telefonování je v