Jak to ten pes myslí?

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vizuální průvodce psí řečí. 100 různých výrazů, postojů, pohybů a zvuků. Kniha Jak to ten pes myslí? poskytuje čtenářům solidní základ pro budování promyšleného a zdravého vztahu s jejich psem, založeného na upřímné a jasné komunikaci – vyjádření záměru, přijetí zprávy a adekvátní odezvě. Najdeme zde popis psí řeči těla i hlasových projevů typických pro určitá plemena, doplněný radami, jak na dané chování reagovat, názornými barevnými fotografiemi a připomínkami zvěrolékaře. V tom je její velký přínos – rozmanitost vypozorovaného psího chování má čtenáře vybídnout k tomu, aby se zastavili, dívali se a snažili se pochopit, co se jim jejich pes snaží sdělit, aby se naučili porozumět zvířecímu myšlení a poznali, proč se jejich domácí mazlíčci chovají tak, jak se chovají. Stejně důležité je však učit lidi, jak sami mohou přispět k většímu bezpečí a spokojenosti zvířat, tím, že budou vnímat nové situace i vzorce chování a adekvátně na ně zareagují....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/207402/jak-to-ten-pes-mysli-vizualni-pruvo-Nf7-207402.jpg 4.112
Žánr
Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno, Mladá fronta
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Jak to ten pes myslí?

Přidat komentář
Verrrunka
02.03.2017

Občas se zde dají najít zajímavé informace, ale jinak je to takové splácané. Skoro u každého chování je nějaký poznatek veterináře, že by to řešil léky, což může dost lidí vyděsit. Tabulka, pro které psy je dané chování typické, je úplně mimo mísu. Jednak jsou tam téměř neznámá plemena a pak je to taky ve většině případů dost diskutabilní.

hanka24
11.09.2016

Hezky zpracovaná knížka o psím chování, základní stručné popisky doplněné fotografiemi. Nečekejte žádnou encyklopedii, ale dostačující.

Štítky

psi - chování, etologie psi

Autor a jeho další knihy

Kniha Jak to ten pes myslí? je v

Přečtených16x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených2x
Knihotéce10x
Chystám se číst1x
Chci si koupit3x