Jak to chodí v cirkusu

Jak to chodí v cirkusu https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332552/bmid_jak-to-chodi-v-cirkusu-ec6-332552.jpg 4 5 2

Otevřete knihu plnou velkých obrázků a vyprávějte svůj vlastní příběh! Co se dělo, když do města přijely barevné maringotky a začalo se stavět šapitó? Co všechno zvířata, klauni a akrobati předvedli divákům? Koho hledal v hledišti bystrý policista? Vydejte se s dětmi do cirkusu a povídejte si společně o tom, co všechno se na obrázcích děje. Uvidíte, že pokaždé objevíte něco nového. Každá situace může mít různá vysvětlení a pokračování. Jaká to budou, závisí jen na vaší fantazii!... celý text

marti7729
01.04.2022 5 z 5

Pekna obrazkova knizka, jen jsem cekala tvrde stranky a to vidim jako minus, protoze je to kniha, ktera je dle mejo primarne pro nejmensi. Musime vic hlidat a nenechat knihu s detma o samote, jinak ji miluji.

Jadla
09.12.2021 3 z 5

Hezké celostránkové ilustrace, na obrázcích se objevují stejné postavy, je možné tedy sledovat, co kdo dělá, povídat si o tom a vymýšlet krátké příběhy. Prostředí cirkusu je pestré, hodně se toho děje, ale obrázky si jsou podobné jeden druhému. Dětem to nevadi.

Doro Göbel
německá
2016  95%Co se stalo na výletě : najděte si vlastní příběh
2017  88%Jak to chodí v cirkusu

Kniha Jak to chodí v cirkusu je v