Jak tábořit

Jak tábořit https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39672/jak-taborit-39672.jpg 5 1 1

Podtitul: 174 tipů: aktivity, hry, dovednosti... Praktická příručka o táboření je určená čtenářům od 7 let. Poradí jak se připravit na cestu, úsporně zabalit a jak zřídit tábor. Trampové začátečníci tu najdou recepty na tábornická jídla, tipy na různé aktivity a pokusy, naučí se základním tábornickým dovednostem jako například vázat uzly, orientovat se podle kompasu, určovat trasu pochodu, ale i předpovídat počasí a vyznat se ve hvězdách nad hlavou u táborového ohně. Dozvíme se také mnoho zajímavého o životě v přírodě i to, jak její zvířecí obyvatele pozorovat, nebo si z přírodnin vyrobit malá umělecká díla.... celý text

witiko
23.04.2018 5 z 5

Jedna z nejlepších knih na toto téma. Mimořádně obsáhlá, vtipná, graficky pěkně dělaná a přehledná. Zvlášť oceňuju, že překlad je uzpůsoben českým podmínkám.

sabanka
25.12.2012

Kniha mě prakticky zaujala už když sem ji viděla v knihkupectví a proto sem neváhala a koupila si ji spolu s jinou knihou.Moc se mi tato kniha líbila .Naučila jsem se v ní spoustu věcí

Autorovy knížky

2010  100%Jak tábořit