Jak šly pastelky za sluníčkem

Jak šly pastelky za sluníčkem https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443721/bmid_jak-sly-pastelky-za-slunickem-ew7-443721.jpg 4 7 2

Tohle se nemělo stát! Pět pastelek zůstalo přes víkend zamčených ve škole, a to znamená jediné. Pěknou nudu! Kdyby se alespoň nehádaly o to, která z nich je nejhezčí. Pod vedením odvážné Černé se proto vydávají za sluníčkem, které jako jediné dokáže jejich při rozsoudit. Budou se během dobrodružného putování stále jen hašteřit, nebo potáhnou za jeden provaz? Uvědomí si, že mohou zůstat samy sebou a zároveň si vzájemně pomáhat? A najdou odpověď na to, která je nejkrásnější?... celý text

Dáma s hrnstjm
24.06.2022 3 z 5

Kniha mi přišla zdlouhavá, příběhy se vlekly a konec se mně osobně vůbec nelíbil. Vadilo mi všudypřítomné vykání mezi pastelkami, moc mi to tam nepasovalo, působilo zbytečně rezervovaně... ale vtipných situací bylo celkem dost, sice jsme knížku četli nekonečně dlouho, ale úplně nejhorší nebyla.

Fabiolka
26.05.2020 4 z 5

Jednu kapitolu nebylo možné přečíst :-D. Byla to ta o těch zlých loupežnících, kteří dvě pastelky zavřeli do zavařovačky a Žlutá jim musela pořád malovat zlaťáky. Pro čtyřleté posluchače je to ale předevší nádherný příběh o kamarádství, dobrodružství a odvaze a hlavně je s krásným koncem.

pastelky

2016  87%Kdo zachrání Pižďucha?
2017  60%Čaroděj, Jolanka a dračí vejce
2020  89%Jak šly pastelky za sluníčkem

Kniha Jak šly pastelky za sluníčkem je v