Jak si vysloužit ostruhy

Jak si vysloužit ostruhy https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20435/jak-si-vyslouzit-ostruhy-20435.jpg 5 12 3

Jak si vysloužit ostruhy je určitě nejpopulárnější učebnice jezdectví na světě, jen v Německu vyšla již v 18 vydáních. Autor popisuje s velkou odborností a v nenapodobitelném humorném stylu krok za krokem, jak se naučit úspěšně jezdit a jak prožít radost z jízdy na jízdárně, v terénu nebo na vyjížďkách. Z obsahu: Výběr správné jezdecké školy- Výstroj jezdce a koně- Sed, pomůcky, základní chody- Zádrže, obraty, cviky na jízdárně- Ježdění v terénu a na vyjížďkách.... celý text

Literatura naučná Hobby
Vydáno: , Brázda (zemědělské nakladatelství)

So verdient man sich die Sporen

Sylvanas
28.12.2021 4 z 5

Podle názvu jsem od knihy čekala něco trochu jiného. Nedozvěděla jsem se prakticky nic nového, jak jsem si myslela. Je určena opravdu spíše těm, kteří s ježděním teprve začínají - čímž nechci říct, že by byla špatná, je to jen můj osobní názor. Rozhodně ale stojí za přečtení. Určitě může někoho obohatit.

Kitty
17.12.2017 5 z 5

A pak že nejde napsat naučná kniha humorně a zábavně!
Naučné pasáže jsou prokládány humorným stylem vlastních neúspěchů autora, které každý, kdo byl/je v té oné situaci dobře poznává. Styl dělá knihu zábavnější a čtenáři bližší.

liskarysava
17.09.2013 5 z 5

Skvělá knížka pro začátečníky v jízdě na koni. Autor popisuje vlastní zkušenosti - úspěchy i pády.

Autorovy knížky

Horst Stern