Jak si nenechat zkazit náladu aneb Pravidlo popelářského vozu

Jak si nenechat zkazit náladu aneb Pravidlo popelářského vozu https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87224/jak-si-nenechat-zkazit-naladu-87224.jpg 3 14 4

Jak často se vám stává ,že vám protivná prodavačka,otrávený šéf nebo necitlivý příbuzný zkazí celý den? Pořád ? Autor vám v knize vysvětlí jak nedovolit ostatním,aby vás používali jako odpadkový koš na svůj hněv a negativní emoce.Naučte se jak je místo toho nechat proplout kolem sebe a být tak spokojenější , sebevědomější a úspěšnější doma i v práci.Autor také radí jak se nezabývat minulostí,ale užívat si každý den bez ohledu na to co vás potká . ... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Law of the Garbage Truck , 2010

mauglie
23.08.2022 1 z 5

Slibně vypadající kniha, ale vlastně vám nic neřekne. To, že se máte na své "starosti usmát a nechat je odejít " je vážně převratná myšlenka. A kniha je plná takových rad, nic praktickeho a kdo se zabývá aspoň trochu seberozvojem bude naštvaný. Navíc furt číst o popelářských vozech a odpadních mě hrozně rozcilovalo. Naprosto zbytečné čtení.

MirekUL
08.08.2021 5 z 5

Knihu určitě doporučuji k přečtení. Čtenář se nejprve velmi rychle obeznámí se základními pojmy, tedy co autor má na mysli odpadky, popelářským vozem atd., přičemž následně dostane velmi cenné rady k tomu, jak v běžném životě k nim přistupovat. Domnívám se, že přirovnání nehmotných záležitostí (např. pomluv, vzteku) k věci hmotné (odpadkům) velmi usnadňuje pochopit poslání knihy i autorem navržené rady do života.

Zmiu
15.09.2013 3 z 5

Myšlenka je dobrá, ale to podání je tak americké, že jsem ke konci knihy hodně skřípala zuby. To podstatné by se dalo shrnout do pěti vět, bez zbytečných popisů, jak jsou všichni, co se zbavují negativních emocí šťastní. Na druhou stranu, to podstatné, jak má člověk dosáhnout toho, že si negativismy druhých nebere osobně, to mi tam trochu chybělo. Nicméně knihu nezatracuji. Určitě má co říct, jen asi není moc směrovaná na evropského čtenáře.

Danafantom
15.10.2012 3 z 5

Přirovnání nazlobeného negativního člověka k popelářskému vozu je sice zajímavé, ale číst celou knihu o odpadcích mě teda nebavilo :-(

Autorovy knížky

2011  66%Jak si nenechat zkazit náladu aneb Pravidlo popelářského vozu