Jak se ztrapnit (snadno a rychle)

Jak se ztrapnit (snadno a rychle) https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405383/bmid_jak-se-ztrapnit-snadno-a-rychle-iZX-405383.jpg 4 83 29

I EXPERTI NA VZTAHY MOHOU MÍT ZLOMENÁ SRDCE A KDYŽ JDE O LÁSKU, NIKDO SI NEMŮŽE BÝT NIČÍM JISTÝ… Darby Vaughnová, holka z malého města, která se stala expertkou na randění, má konečně vše, o čem vždycky snila: okouzlujícího manžela, do něhož je po uši zamilovaná, úžasný dům ve skvělé čtvrti, vlastní bestseller o randění a dokonce chodí na pedikúru, kterou si odečítá z daní. Když ale Darby zjistí, že ji manžel podvádí, její perfektní život se vymkne kontrole. Nejen že je nejtrapnější chvíle v jejím životě propírána ve všech bulvárních plátcích a televizních pořadech o showbyznysu, ale její pověst nejoblíbenější vztahové expertky v Americe je patřičně pošramocená. Pokud Darby záletnému manželovi odpustí, poruší nejzákladnější pravidlo vztahů, které sama doporučuje („Nikdy nezůstávej se záletníkem!“), a bude mít po kariéře. Pokud se bude držet vlastních zásad, přijde o jediného muže, jehož kdy skutečně milovala. Darby pochopí, že i experti na vztahy můžou mít zlomená srdce a že když jde o lásku, nikdo z nás si nemůže být ničím jistý.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mystery Press

Fifteen Minutes of Shame , 2008

Mystera
17.09.2019 5 z 5

Vtipné, letní, zábavné, lehké čtení na dovolenou.

MišuleP
15.09.2019 2 z 5

Splnila ocekavani v tom, ze jsem po predchozo knizce potrebovala nejake lehke ctivo.
Ale prvni dil se mi libil vic, tohle bylo takove tahane, az konec nabral obratky a musela jsem poslednich 100 stranek docist na jeden zatah.
Kdyz jsem docetla prvni dil, nemohla jsem ae dockat druheho dil, to po tomto bohuzel nemam.

klaraj093
23.08.2019 3 z 5

Kniha byla svým způsobem zajímavá a čtivá.. Četla jsem obě knihy autorky a asi bych je nakonec ohodnotila stejně.. Tahle se mi četla podstatně rychleji, ale druhá byla vtipnější.. Příběh mě tady bavil, ale ke konci jsem se docela přemlouvala ke čtení, přišli mi že se to zbytečně prodlužuje..

LuciKo
10.08.2019 5 z 5

Přesně to jsem potřebovala! Svižná, zábavná kniha, která mě chytla a nepustila. Po tom, co jsem se s poslední knihou trápila měsíc, jsem se bála, že je to mnou a ta vášeň pro knihy je pryč. Jsem ráda, že jsem si teď vybrala právě tuto, která mě přesvědčila o opaku. Vše je v pořádku! :)

suzziemusta
09.08.2019 4 z 5

Jako, fajn knížka, ale Ve 30 (poprvé) single se mi líbila o hodně víc a opravdu jsem se u ní nasmála. Nic to nemění na tom, že knížka byla fajn oddychovka a čtení mě bavilo. Takové příjemné dovolenkové čtení, které jsem nestihla na dovolené vůbec otevřít, takže přečteno po dovolené.

PetraN17
30.07.2019 5 z 5

Tato knížka je mnohem lepší než první kniha autorky. Moc se mi líbila

Ivuska.09
28.07.2019 5 z 5

První autorčina kniha (Ve třiceti poprvé single) mě moc neuspokojila. Přesto jsem se pustila i do další, která u nás vyšla. A jsem příjemně překvapená, jaká je to pecka! Na začátku jsem sice měla obavy, že to bude podobný brak, ale pak se příběh pěkně rozjel a hlavní hrdinka prošla nečekanou (a příjemnou!) proměnou. Autorce se podařilo zapojit i vážnější témata: opuštění rodiny a rodičovskou péči o nevlastní děti. A moc se mi líbilo, jak k tomu všemu hlavní hrdinka dokázala přistupovat, i když byla zklamaná se srdcem rozbitým na kousíčky. A pak už jsem jen doufala, že vše dopadne tak, jak jsem si představovala a Darby si zachová svou racionalitu. Konečně kniha, kde hlavní hrdinka není ufňukanou nanynkou (alespoň většinou :)). Rozhodně doporučuji.

Kudík
26.07.2019 4 z 5

Nemůžu si pomoct, ale s Bridget Jonesovou nemá kniha moc společného.
Expertka na vztahy Darby je relativně sympatická, ale poté, co jí „provede“ manžel, mě děsila představa, že se dají znovu dohromady. Super jsou její kamarádky a nová PR manažerka + rozvodový právník.
Příjemné letní čtení, pokud máte pohodový vztah, anebo jste single. :)

bosorka1044
24.07.2019 5 z 5

Ideální čtení na léto, přesně tohle jsem potřebovala! :-)

láska humor romantika léto Florida trapasy rande, randění

Lisa Daily
americká
2018  69%Ve třiceti (poprvé) single
2019  72%Jak se ztrapnit (snadno a rychle)