Jak se vyléčit bez léků

Alergie, migrény, poruchy spánku a dokonce rakovina – příčinou mnoha chronických onemocnění není fyzický, ale emocionální stav, a je možné je zahnat na ústup odhalením takové příčiny a její reinterpretací. S tímto přístupem Andreas Winter kombinuje již mnoho let zavedenou medicínu s duchovní vědou a úspěšně léčí tisíce postižených. To v žádném případě neznamená ezoterický nebo zázračný lék, ale přísně vědecký proces, který zřetelně rozlišuje tělo a psychiku. Psychika je informační komplex, podobný softwaru počítače, který ovlivňuje „hardware“, tj. tělo. Místo zbytečného nasazení léků je lépe identifikovat biografické pozadí psychosomatických obtíží. Pokud se podaří pochopit "algoritmus psychiky" a hlubší význam onemocnění pro dotyčnou osobu, symptomy se často brzy vyřeší. Publikace vychází na základě nejnovějších poznatků a rozsáhlých případových studií. Zjistěte si, co je za vaším onemocněním a znovu získáte kontrolu nad svým zdravím!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/372977/jak-se-vylecit-bez-leku-cPe-372977.jpg 2.52
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Pragma

Kamienkova33

Čakala som niečo úplne iné, v podstate som sa nič nové nedozvedela.

mariva

Dnes oblíbená psychosomatická medicína, ale v tomto případě popisuje příběhy z praxe léčení převážně psychických problémů, alergií, fobií apod. Takže něco jiného, než jsem čekala.

Autor knihy

Andreas Winter