Jak se vdát za toho pravého

Jak se vdát za toho pravého https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53179/jak-se-vdat-za-toho-praveho-53179.jpg 4 6 2

Kniha je určena ženám, které mají zájem o vážné seznámení s mužem. --- NAUČTE SE MUŽE DOBŘE ZNÁT CO NA SEBE ABY BYL MUŽ BEZ SEBE

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Ivo Železný

How to marry the man of your choice

Odeba
19.11.2021 5 z 5

Knihu jsem dostala jako vtipný dárek. Nedalo mi to a přečetla jsem si ji. Moc mě zajímalo, jak bude aplikovatelná na dnešní dobu a naše podmínky, když ji napsala Američanka před více než 40 lety. A byla jsem mile překvapena. Dlouho se zajímám o vztahy a různé vztahové souvislosti atd., takže dokážu ocenit formulaci jednotlivých rad. Hodně z toho víme podvědomě, ale takto srozumitelně vysvětlit a zformulovat dokáže jen málokdo. A muži, nebojte se. Autorka nás nenabádá vycvičit z vás poslušného psíka, ba naopak. Učí ženy, jak si ověřit ještě před začátkem vztahu společné hodnoty, aby předešly zbytečným neshodám, jak muže podporovat a přitom na něm neviset. A hlavně - apeluje na zdravé sebevědomí každé ženy, bez nějž by se do vztahů vůbec neměly pouštět.
A kde autorka získala potřebnou kvalifikaci radit ostatním ženám ve vztazích? To se dočtete v předmluvě.

Shindo
08.08.2021 1 z 5

Výchova psa (pardon, manžela) od ženy, ktorá pravdepodobne bola svojim manželským životom frustrovaná natoľko, až z toho vznikla táto kniha. Ako smutný vtip možno obstojí, desím sa ale predstavy, že sa týmto niekto skutočne riadil.

láska partnerské vztahy seznamování

Margaret Kent