Jak se stát akvaristou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha pro začínající akvaristy. Obsahuje nejenom návod k založení akvária, ale věnuje i značnou pozornost údržbě, provozu a dalším otázkám, se kterými se běžný akvarista velmi často setkává. I když se autoři snažily o jakýsi recept, toto téma zde obsáhly jen povšechně. Podrobnější instrukce s hlubším zaměřením i pro pokročilejší akvaristy obsahuje kniha: 333x jak a proč, Akvarijní ryby nebo Akvarista začíná u rostlin. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156424/jak-se-stat-akvaristou-156424.jpg 4.25
Žánr
Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno, Svépomoc
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Jak se stát akvaristou

Přidat komentář
R.E.M.
05.06.2015

Šikovně zpracovaná kniha pro začínajícího, popř. budoucího, akvaristu. Jak se stát akvaristou přináší stručné úvodní informace o akvaristice, návod, jak založit funkční akvárium, informace o náročnosti na péči a další praktické rady.
Pro prvotní seznámení s tímto koníčkem - chovem akvarijních rybek je tento titul dobrým rádcem a pomocníkem, tak aby nová záliba přinesla radost a potěšení z krásy vodního světa, i když minivelikosti. Nutné pak doplnit další literaturou z oboru.

gabrimi
01.04.2013

Velmi zdařilá kniha pro začínajícího akvaristu. Avšak jak sám autor píše, je dobré si k ní pořídit i další podrobnější knihy. Tato vám vlastně pomůže zjistit, jestli chcete s tímto koníčkem pokračovat dále.