Jak se O stalo králem

Jak se O stalo králem https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298150/bmid_jak-se-o-stalo-kralem-rsw-298150.jpg 4 17 3

Byla jednou jedna škola, nebyla však jen tak obyčejná. Do třídy tam místo žáků chodila písmenka. Byla to písmenka neposedná a paní učitelce občas zamotala hlavu. Jednoduchý příběh ze světa písmenek, který sepsal novinář Marek Kerles, pomůže dětem pochopit jak se skládají slova a co se může stát, jestliže se písmenka zamění.

jitka_dankova
07.10.2021 2 z 5

Na trhu je knih pro genetickou metodu čtení málo a těch českých a se zajímavým nápadem je opravdu jako šafránu. Tato kniha potenciál měla, ale jak jsme se jí se synem prokousávali, mnoho věcí nás tam rozladilo a zklamalo. Velmi záleží, jaké povahy je dítě, které ji čte. Plně chápu, že někoho příběh nadchne a nad logickými zádrhely se povznese. Hloubavé a logicky založené dítě ale spokojené nebude (a rodič bude mít co dělat s vysvětlováním).

Weweuka
01.09.2021 5 z 5

Výborná kniha do 1. třídy. Úvodní seznámení s abecedou, počítání písmen ve slovech, sestavování ze stejných písmen rozdílných slov.

ještěrka38
24.05.2016 4 z 5

Kniha je psaná genetickou metodou. Výborná pro děti do první třídy. Doporučuji.

Marek Kerles
česká, 1965