Jak se mají včelí medvídci?

Po dlouhé zimě se sluníčko konečně rozkoukalo a svítilo, jak se sluší a patří. Hřálo a tahalo ze země kytičku za kytičkou. Žlutou, modrou, červenou, růžovou, fialovou a taky strakatou. Celá mez rozkvetla a čmeláčí maminka od rána uklízela. V chaloupce to vonělo jako o posvícení... A co dělají Čmelda a Brumda, jakpak se mají? To vám prozradí nová knížka o starých známých včelích medvídcích, která volně navazuje na dvě předchozí. Veselé krátké příběhy jsou však nejen o nich, ale i o jejich kamarádech z říše hmyzu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/27060/jak-se-maji-vceli-medvidci-27060.jpg 4.713

Včelí medvídci

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Albatros

GaleW

Se starší dcerou (5 let) jsme se u ní moc nasmály, rozhodně lepší než první díl

DancerJaneBooks

Četla jsem tuhle knížku v druhé třídě. Moc mě bavil ten film a mám ještě i ty plyšáčky :) Vždycky mě moc bavilo zpívat ty jejich roztomilé písničky. Dokonce jsem jednu zpívala i na zápisu do školy :D

Alfička03
11.01.2017

Když jsem byla malá tuhle knížku jsem si četla pořád do kola hrozně se mi oíbila. Pak jsem ale šla na základku a už mě to moc nebavilo. Ale teď se mi vrátily vzpomínky jak jsem tu hle knížku zbožňovala a tak jí dávám 5 hvězdiček. Doporučuji pro malé, šikovné děti.

LucKub
12.09.2015

Super knizka pro deti plna obrazku, povidek a pisnicek. Uzasna nejen na cteni pred spanim.

Jusťa
02.01.2015

Moje oblíbená kniha v dětství.

iva23
26.02.2014

Včelí medvídci jsou parádní, díky nim už nečtu já mojí dceři, ale dcera mně.