Jak se cítíte?

Jak se cítíte? https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495761/bmid_jak-se-citite-ask-495761.png 5 1 1

Svým kresleným postavičkám záměrně ponechávám týž jednoduchý vzhled, který měly při svém vzniku. Je tomu již úctyhodných 25 let, co začaly zdobit moje sešity na základní škole a svými hláškami iritovat většinu učitelů. Tematicky se toho za tu dobu ale změnilo hodně. Velkou inspirací jsou mi například partnerské rozepře, tolik charakteristické pro většinu vztahů. Také rodičovské radosti a strasti, které v životě prožíváme nejdřív z pozice dětí a časem jako mámy a tátové. Čas od času je potřeba zabrousit i do společenských či politických vod a reflektovat problematiku aktuálního dění, která ve mně, někdy pozitivně, jindy negativně, určitým způsobem rezonuje. V této sbírce najdete průřez mojí tvorbou za posledních 10 let. Doufám, že v mnohých vtipech poznáte sami sebe i to Jak se cítíte?... celý text

Lucyen87
23.05.2022 5 z 5

Kniha je velmi vtipná, čte se sama. Líbí se mi styl kresby, kde nemusím hledat skryté myšlenky a vše podstatné vidím hned.

Navíc je ideální pro čtení s dětmi, které nechtějí moc číst, textu na stránce je málo a je dobře čitelný.

Knihu jsem už doporučila dalším lidem :)

Autorovy knížky

Kristýna Stojíspěstí (p)