Jak rozbít skleněný strop

Jak rozbít skleněný strop https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200547/bmid_jak-rozbit-skleneny-strop-Mwb-200547.jpg 3 5 2

Opravdu se všechno děje z nějakého důvodu? Často slýcháme stará moudra, že nic není bez příčiny nebo že i po nejtemnější noci přichází den. Prožívá-li však člověk těžké životní období, zdráhá se tomu uvěřit. Je to pravda, nebo jen zbožné přání? Na tyto otázky v knize reagují autoři zabývající se duchovními problémy a rozvojem osobnosti a jejich odpověď zní: V životě neexistují žádné omyly, neboť každá chyba se může stát poučením a odrazovým můstkem ke štěstí. Ve třiceti poutavých příbězích popisují nejčernější okamžiky svého života a to, jak jim jejich přesvědčení a vnitřní síla pomohly ze zoufalé situace. Z textů vyplývá, že podivuhodné náhody a zázraky přicházejí i v nejbeznadějnější chvíli. Třicet inspirujících a kouzelných příběhů ze života.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Beta-Dobrovský

No Mistakes!: How You Can Change Adversity into Abundance , 2013

CharlieLN
26.01.2020 2 z 5

Kniha obsahuje, nedá se ani tak říct příběhy, jako spíš jen myšlenkové pohnutky, které se nejeví být ani příliš hluboce zpracované. Něco ve smyslu např.: měla jsem deprese nebo se mi něco špatného stalo, ale jsem za to vděčná, protože teď myslím jinak a jsem jinde, než bych mohla být, kdyby se mi nic špatného nestalo apod. Myšlenky a pohnutky k nim nejsou nijak hluboce zpracované, takže čtenář nemůže pořádně pochopit, co vlastně pisatele k tak výrazné změně myšlení dovedlo.

sira
16.10.2017 2 z 5

Od knihy jsem čekala opravdu více. Několik příběhů je inspirativních, ale i vzhledem k jejich délce není možné očekávat větší pochopení jednotlivých osudů a vybrat si z nich více pro sebe. Kniha je dostupná v Levných knihách za cenu, která obsahu určitě odpovídá.