Jak rostu - Kniha pro zaznamenávání mého dětství

Jak rostu - Kniha pro zaznamenávání mého dětství https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455931/bmid_jak-rostu-kniha-pro-zaznamenavani-m-rKF-455931.png 5 5 3

Co může být v lidském životě víc než narození miminka? Pro rodiče je dítě životním posláním a s láskou mu věnují svou péči, čas a energii. Posláním této knížky je zachytit významné okamžiky života dítěte od narození až po práh dospělosti. Nejvíce prostoru je věnováno prvním dvanácti měsícům a dále druhému a třetímu roku života. Je to období těch největších pokroků, které mohou rodiče do knížky jednoduše zaznamenat. Ale i pozdější období dětství je plné zážitků, objevování a získávání zkušeností. Proto je v knížce prostor na stručné zachycení dalších let až do osmnáctých narozenin. Zpočátku budou knížku „Jak rostu“ vyplňovat rodiče, později se může přidat i dítě se svými obrázky, zápisky nebo fotografiemi. V knížce je prostor i pro vzkazy dalších příbuzných a kamarádů. Knížka „Jak rostu“ obsahuje pečlivě vybrané otázky, originální ručně malované ilustrace a má poctivou vazbu, aby vydržela po generace. Stane se cennou kronikou dětství a pomůže uchovat nejhezčí momenty společného života, ke kterým se bude s radostí vracet nejen hlavní hrdina nebo hrdinka, ale i rodiče, a jednou třeba i budoucí potomci.... celý text

Literatura naučná Rodina
Vydáno: , Babičkářství

Roads: To Pekings , 2020

vera9692
29.11.2023 5 z 5

Máme ji doma a stále vyplňujeme. Dcerka bude mít jednou moc pěknou kolekci vzpomínek.

Mi-šu-le
03.03.2023 5 z 5

Krásná kniha, hezké zpracování,dostali jsme k narození naší dcery. Jsem z ní nadšená,je až do 18 let věku dítěte, což umožní zachytit krásné momenty nejen z prvních pár let, jak mají jiné knihy. Určitě doporučuji pro rodiče, kteří chtějí mít ucelenou památku plnou nádherných vzpomínek. Já o sobě žádnou neměla a stále mě to mrzí.

EressielM
22.12.2020 5 z 5

Nádherná kniha. Chtěla jsem pořídit deníček pro naši malou, ale dlouho jsem se nemohla rozhodnout. Na trhu je tolik krásných deníků pro miminka. Ale potom jsem narazila na tento deník a měla jsem jasno. Je to ten nejkrásnější deníček, jaký jsem jen mohla naší princezně pořídit. Jsem opravdu nadšená! :-)