Jak říct ne sociálním sítím

Jak říct ne sociálním sítím https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476467/bmid_jak-rict-ne-socialnim-sitim-dOm-476467.jpg 4 3 2

Novinka z řady Jak říct ne upozorňuje na rizika spojená s užíváním sociálních sítí, jako jsou negativní pocity, závislost, osamělost, stres a další. Nemusí to tak ale být! Udělejte první krok ke šťastnějšímu on-line životu! Tato příručka obsahuje vše, co potřebujete vědět, abyste měli situaci pevně v rukou. Nabízí 100 tipů od úplného vypnutí až po spravování pozitivních příspěvků. Dopřejte si digitální dietu! Ačkoli jsou sociální sítě významnou součástí moderního života, jejich užívání s sebou nese rizika. Na jedné straně jsou sociální sítě plné objevů, zábavy a informací, na druhé straně mohou vyvolat nadměrnou sebekritiku a pocit osamělosti a negativně ovlivňovat schopnost soustředění. Množí se důkazy, které spojují sociální média s výskytem úzkostí a depresí, nemluvě o stresu, který vyvolávají trolling a internetová šikana. Je čas převzít kontrolu nad svým chováním na sociálních sítích – a udržet si ji. Tato kniha nabízí spoustu tipů. Ukáže vám, jak si nastavit pravidla, jak využívat sociální sítě funkčně a s rozvahou a jak si k nim vytvořit zdravý vztah. Pomůže vám udělat první krok ke šťastnějšímu „on-line" životu. Uvědomíte si, proč používáte sociální média a jak na vás působí, poznáte, jak je důležité vybudovat si pocit vnitřní pohody, spokojenosti, navázat pevné vztahy v reálném životě, relaxovat, sportovat a užívat si pozitivně každý den. Sociální média jsou zábavná, nabitá informacemi a mohou vám být užitečná, pokud jsou součástí bohatého, naplněného života. Užijte si tuto novou cestu!... celý text

Literatura naučná PC literatura
Vydáno: , Lingea

Say no to social media , 2020

Nikola086
17.04.2024 5 z 5

Jednoduchá příručka, jak dokázat odložit mobilní zařízení i sociální sítě. Rozhodně by se mělo několik tipů objevit při výuce na základních školách. Některé typy jsou úžasné pro informační hygienu.
Z knihy jsem si odnesla zajímavé poznatky, které využiju.

Mosula
19.04.2023 3 z 5

Taková příjemná jednohubka obsahující 100 rad, jak omezit čas strávený na sociálních sítích. Některé rady mi přišly užitečné, některé míň (autorka zřejmě vůbec netuší nic o tom, že na světě existují taky introverti), ale našla jsem tam, co jsem hledala.

sociální sítě závislosti

Autorovy knížky

2021  73%Jak říct ne sociálním sítím

Kniha Jak říct ne sociálním sítím je v