Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku

Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260819/bmid_jak-pusobit-na-druhe-aby-vam-sli-na-260819.jpg 3 5 3

Jak zařídit, aby vám lidé nejen vyhověli, ale dokonce chtěli vyhovět? Která strategie v mezilidských vztazích jako jediná funguje efektivně a zároveň dlouhodobě? Známe to všichni. Na něčem nám záleží, ale bez přispění někoho dalšího se k výsledku nemůžeme dobrat. Uplatnění síly či manipulace přitom není tou pravou cestou. Co s tím? To se dozvíte v této praktické a čtivé příručce zkušeného autora a trenéra. Na příkladech z pracovního i soukromého života zjistíte, jak a proč si budovat svou osobní značku, jak rozvíjet pevnou síť vztahů, jak jednat přesvědčivě, využívat přirozené zájmy lidí, ale také jak pracovat s emocemi, citlivým způsobem poskytovat zpětnou vazbu a přitom zůstat sami sebou.... celý text

angloumene
09.06.2016 3 z 5

Nějak jsem se nemohla zbavit dojmu, že místo toho, aby kniha konkrétně pojednávala o ověřených postupech a cvičeních, je vše tak nějak rozmělněno do nekonkrétní kaše. Sice se občas objeví zajímavý příklad, ale nakonec z knihy vlastně nevyplývá nic, co by mě nějak obohatilo. Asi nejzajímavější je krátké pojednání o manipulaci, které je oproti zbytku knihy jasně popsané a s jasnými závěry.

mariva
23.09.2015 2 z 5

Knížka určená spíš pro manažery a lidi na vedoucích pozicích. Příklady z praxe ji sice dělají čtivější, ale teorie je příliš mnoho.

ladyba
05.06.2015 3 z 5

Zajímavá a čtivá kniha pojednávají o starých a neprůstřelných pravdách.

Kniha Jak působit na druhé, aby vám šli na ruku je v