Jak přežít na moři

Jak přežít na moři https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174342/jak-prezit-na-mori-174342.jpg 3 2 1

Kniha Jak přežít na moři zdůrazňuje význam správného záchranného vybavení a nabídne vám rovněž informace jak a kdy je použít. Vyzbrojení těmito znalostmi a vhodným vybavením zvládnete každou situaci na moři, bez ohledu na to, jak je závažná, s odhodláním a sebedůvěrou, které jsou zásadní pro přežití. Jachting je jednou z nejbezpečnějších volnočasových sportovních aktivit. Stejně jako v každém sportu, ve kterém se dostáváme na samé hranice našich schopností, existuje i v jachtingu možnost nehody či zranění. Náležitá příprava nám pomáhá lépe se vypořádat s krizovými situacemi a značně zvyšuje naše šance na přežití.... celý text

Literatura naučná Doprava
Vydáno: , Asociace PCC

RYA sea survival handbook , 2011

between
09.05.2016 3 z 5

Nejsem kapitán, ani se nechystám na loď, ale dostala se mi kniha do ruky a se zájmem jsem ji otevřel. Pro "suchozemskou krysu" je tam spousta neznámých výrazů. Je to hodně polopatické a některé věci se opakují, ale chápu,že to jsou ty stěžejní věci.
Letmo jsem to pročetl a našel tam pár zajímavých informací a rad, které doufám nebudu nikdy potřebovat. :-)

Autorovy knížky

Keith Colwell
kanadská, 1947
2012  60%Jak přežít na moři

Kniha Jak přežít na moři je v