Jak přestat kouřit

Jak přestat kouřit https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36816/jak-prestat-kourit-36816.jpg 4 4 2

Autor se svým zlozvykem bojoval 25 let. Jeho nevážné i vážně míněné rady jsou proto založeny na hluboké zkušenosti a jistě je ocení všichni, kdo chtějí říci cigaretám poslední sbohem.

Literatura světová Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Fragment (ČR)

Stopping smoking - A survival guide , 2001

Šarming
18.07.2018 4 z 5

Díky pochopení mechanismu závislosti se mi více nechtělo pracovat. Bohužel kouřím dál.

Damato
17.12.2017 5 z 5

Babi a proč kouříš? Tobě se to líbí? Ale mě se to nelíbí, tatínek říkal, že kouří jen zlobiváci, ty jsi babi zlobivák? 40 let se ani mým rodičům, ani mým dětem nepodařilo mi toho vajgla od pusy odstrčit - a stačila jedna jediná otázka mé milované vnučky a samozřejmě, že nechci , aby si o své babičce myslela, že jsem zlobivák a protože vím, že nemám vůli se té cigaretě vzepřít, vzala jsem to přes literaturu. Když jsem si šla, po nedělní návštěvě vnučky zakouřit, stála jsem na baloně a najednou viděla ty její modrošedivé oči s otázkou-babi a proč kouříš- típla jsem zbytek a šla si oloupat mrkev. No uvidíme, jak dlouho mě to vydrží, ale v této literatuře se to zatím zobrazuje naprosto dokonale. No a když tolik lidí vydrželo, to by v tom byl čert, kdybych to i já nezvládla. Už kvuli těm dětským modrošedým očím, co na mě občas vykukují z pod peřiny, když u nás občas přespí a s otázkou- babi, proč kouříš už by se to moje sedmiletý sluníčko nemuselo trápit.