Jak pěstovat chilli

Jak pěstovat chilli https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/256883/bmid_jak-pestovat-chilli-256883.jpg 5 7 4

Tato kniha vysvětluje všechno, co potřebuje pěstitel chilli vědět bez ohledu na to, zda má předchozí zkušenosti s pěstováním rostlin, či nikoliv. Od jedné rostliny na okenním parapetu až po velké záhony ve skleníku – Jak pěstovat chilli vás provede nástrahami i radostmi při pěstování chilli papriček. Autor je Brit a má přes dvě desítky let zkušeností s pěstováním chilli papriček v domácím i komerčním měřítku a radil stovkám pěstitelů, od úplných začátečníků až po odborníky, při jejich úspěších i neúspěších.... celý text

Literatura naučná Zahrada
Vydáno: , Josef Krejčík

Growing Chillies: A Guide to the Domestic Cultivation of Chilli Plants , 2012

Kaik
04.02.2024 5 z 5

Kniha není velká, ale obsahuje vše důležité pro pěstování chilli papriček. Jsem spokojen a už se moc těším na začátek sezóny.

Rolada88
14.08.2021 5 z 5

Moc hezká knížka pro začínající úplně super scháním znova

david80
01.01.2021 5 z 5

Už nějakou dobu se pěstování chilli věnuji, takže nějaké malé zkušenosti mám. Tuhle knihu určitě doporučuji, je velmi dobře napsaná, obsahově tak akorát, aby to člověku něco dalo.

ChrisSparrow
21.11.2019

Jsem začátečník a tahle knížka se v příští sezóně určitě bude hodit :) je tam všechno pěkně popsané a vysvětlené

chilli

Autorovy knížky

2015  100%Jak pěstovat chilli

Kniha Jak pěstovat chilli je v