Jak nebýt na radnici za blbce

Jak nebýt na radnici za blbce https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355054/bmid_jak-nebyt-na-radnici-za-blbce-t1D-355054.jpg 1 4 2

Je zde vše potřebné k úspěšnému, bezpečnému a klidnému vykonávání funkce starostky/starosty. Ale též funkce radních nebo zastupitelů. Zájem o knihu mají i ti, kteří často jednají s někým na obecním úřadě nebo na městské radnici.Hlavní okruhy: Starosta a občané, starosta a tajemník, starosta a fanynky, starosta a úředník, starosta a koalice, starosta a opozice, starosta a média, starosta a šéf jeho politické strany, starosta a kontrolní orgán, starosta a vyšetřovatel policie, starosta a bývalý starosta, starosta a volební kampaň.V každém okruhu popsala spluautorka Jana Zwyrtek Hamplová ze své bohaté zkušenosti advokátky typické prekérní situace a David Gruber coby komunikační expert doplnil jejich optimání řešení.Z lidí na radnicích ji považuje za nezbytnou pro svou každédenní práci téměř každý z těch, kdo se dovědí, že vyšla. Kniha ušetří mnoho času i nervů, je psána natolik populární zábavnou formou, že se "čte sama".... celý text

jprst
16.10.2020 odpad!

Osoba prohlašující , že tato "příručka" byla nebo je pro ni přínosem v její práci a jednání při výkonu funkce na obecním úřadě nebo radnici, by ve mně vzbuzovala dosti pochybnosti a nedůvěry.

DominaCZ
29.05.2018 1 z 5

Nabubřelé, sebestředně odkazující na mně osobně doposud neznámou dokonalou proslulost a uznávanost autorů.
Text se povyšuje, je v podstatě o ničem.
Vytahují se a poučují.
Je to taková forma Gruberových tolik milovaných drahých přínosných přednášek.
Někomu se to možná zalíbí, ale mně osobně ne.

Autoři knihy

David Gruber