Jak na prevíta. Rady pro tatínky

Jak na prevíta. Rady pro tatínky https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28745/jak-na-previta-rady-pro-tatinky-28745.jpg 3 12 4

Gratulujeme! Devítiměsíční čekání máte za sebou a svého syna nebo dceru držíte v náručí… ale co bude teď? Tahle šikovná knížečka plná stručných a neobvyklých tipů vám se vším poradí, počínaje tím, jak se zavděčit své partnerce, až po to, jak si vytvořit pouto s dítětem. Ať již jste novopečený tatínek, nebo ostřílený otec divoké smečky, tato příručka nesmí ve vaší domácnosti chybět.Vhodně ji doplní rozhodně také Rady pro maminky a Rady pro babičky a dědečky od stejného autora, který je podepsán už pod slavnou sérií o prevítech (Prevítem snadno a rychle, Prevítovy první krůčky a Další prevít? Jen to ne!). ... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Argo

Baby tips for dads

haWranka
23.01.2022 3 z 5

Je to sranda, taková úsměvná jednohubka. Něco mě minulo, u něčeho jsem dostala záchvat smíchu.

Sarkablahova1
08.12.2021 1 z 5

Zasmála jsem se jedné hlášce. Knížka za peníze nestojí. Má jen pár stran. Je přečtená tak za 10-15minut. Asi se to nedá nazvat ani slovy knížka.

Pasadenka
22.02.2018 3 z 5

Tak taková hloupost na zasmání. Asi nic víc. Taková kompilace stereotypů. Tím, že celá knížečka obsahuje tak 1000 slov, je vůbec těžké ji hodnotit. Rozhodně ale nestojí za peníze, maximálně si ji na stojáka prolistovat v knihovně. :)

oladnb
01.12.2017 2 z 5

Viz rady pro maminky a babicky a dedy.