Jak na IVF

Vše o léčbě neplodnosti. Jedinečná kniha o tom nejcitlivějším tématu, o problémech s početím. Srozumitelnou a jednoduchou formou zjistíte, co je neplodnost a jak se léčí. Bývalá koordinátorka IVF poradí, jak případnou léčbou asistované reprodukce projít co nejsnadněji i co vás v centru asistované reprodukce čeká. Dočtete se, jak se zkusit k dítěti dopracovat přírodní cestou a jaké léčby existují. V knize najdete i slovníček zkratek i část pro partnera. Nejste na to sami, zjistěte Jak na IVF....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/404690/jak-na-ivf-mHy-404690.jpg 41
Literatura naučná, Zdravotnictví
Vydáno:, Redbell

Kniha Jak na IVF

Adeelle

Hledala jsem různé materiály o IVF, ale bylo to dost komplikované. Jsem ráda, že jsem našla tuto knihu. Není to žádný odborný text, ale je tam všechno hezky postupně vysvětlené. Určitě doporučuji všem, co by se chtěli dozvědět něco o této problematice.

lucie9401

Dlouho jsem hledala knihu o umělém oplodnění a konečně jsem ji našla. Jsem ráda, že to není žádný odborný text, ale kniha napsaná tak, jako by mi o neplodnosti vyprávěla kamarádka. Zahřála mě u srdce. Doporučuju.

Nina Aderito

Nina Aderito