Jak myslí kůň

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jak myslí kůň : naučte se porozumět řeči koňského těla Proč kůň dělá právě tohle? A co má zrovna na mysli? Jakmile pochopíte koňské instinkty i vrozené vzorce chování a poznáte, co tato překrásná zvířata zneklidňuje a kdy se naopak cítí dobře, váš vztah se upevní a dosáhnete hlubšího porozumění. V bestsellerové knize známé americké chovatelky a trenérky se dozvíte, jaké jsou základní potřeby vašeho koně, jak vnímá obrazy, zvuky, pachy či doteky, a mnoho dalšího. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96983/jak-mysli-kun-96983.jpg 4.511
Žánr
Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

How to think like a horse

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Jak myslí kůň

Přidat komentář
Skyer
22.06.2019

Kniha vhodná asi spíše pro začátečníky a jako první kniha o pochopení koní. Žádnou jinou jsem nečetla, takže nemohu porovnat, jak moc byla dobrá nebo nebyla.
Začala jsem ji číst už někdy před 3 lety a jelikož je naučná, tak mě tolik nebavila a několikrát jsem ji odložila a neměla kvůli ní ani náladu číst. Pokud se budete chtít něco dozvědět, tak vás bavit bude, ale já ji dostala jako dárek, protože občas chodím jezdit. Jenže já si koně pořizovat nechci a ani žádného cvičit nebudu, protože na mě je to až moc velká zodpovědnost a na takhle velkých zvířatech se špatná výchova může nebezpečně projevit. (Je rozdíl, jestli vás kousne čivava anebo kopne kůň.)
Kniha vše hezky vysvětlila a obsahovala i příklady z praxe, které autorka zažila. Trochu mi ale přišla zbytečná tabulka vysvětlující, kdy koni vyroste jaký zub. Nechala bych to do odborné veterinární publikace o anatomii koní, protože zde to bylo trochu zbytečné.

Ainyska
15.02.2019

Nádherná kniha plná rad a zkušeností. Nemám co vytknout, škoda, že se už nedá pomalu nikde sehnat. Rozhodně se hned pustím i do její druhé knihy, která vyšla v ČR. Škoda, že u nás vyšly snad jen dvě z nějakých 25, nebo 30 knih co napsala.


Sylvanas
08.02.2017

Tím, že autorka v knize na koně nahlíží z jiného úhlu pohledu se kniha stává opravdu zajímavou. Mně osobně opravdu pomohla v mnoha ohledech lépe pochopit koňskou mysl a chování, takže účel splnila, řekla bych, dokonale.

Napůlanděl
18.09.2015

Název knihy vystihuje o čem kniha je...

Doporučujeme

Moudrost vlků: Jak myslí, jak vnímají a pečují o sebe
Moudrost vlků: Jak myslí, jak vnímají a pečují o sebe
Příběh lvice Elsy
Příběh lvice Elsy
Walden aneb Život v lesích
Walden aneb Život v lesích
Tajný život stromů - Výpravná verze
Tajný život stromů - Výpravná verze

Autor a jeho další knihy

Cherry Hill
americká, 1947

Kniha Jak myslí kůň je v

Přečtených11x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených2x
Knihotéce9x
Chystám se číst6x
Chci si koupit3x