Jak mi zvířata mluvila do života

Jak mi zvířata mluvila do života https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307428/bmid_jak-mi-zvirata-mluvila-do-zivota-9qv-307428.jpg 4 23 8

Veselé historky o zvířatech pro čtenáře od 12 do 99 let Myslíte si, že zvířata nemluví? Omyl! Když takový papoušek den co den poslouchá hovory návštěvníků, nestačíte se divit, co pak vypustí ze zobáku. A mluvit vám do života, pokud pracujete jako ošetřovatelka v zoo, to dovedou všechna. Jednou musíte řešit záhadu zamčeného pokoje, když si pumí samec zamiluje procházky mezi vyděšenými lidmi, jindy zase přesvědčovat medvěda malajského, že by měl jíst hrášek, který mu vůbec, ale vůbec nechutná. Zvířata mohou mít i své zvláštnosti, třeba pštros, který si o sobě myslí, že je kachna, nebo medvědice, která miluje knedlíky a místo parfému používá citron nebo pomeranč. Pokud máte rádi zvířata stejně jako autorka, pusťte se do čtení!... celý text

Marla
01.04.2023 2 z 5

Začátek byl fajn, pak se to nějak zvrtlo a nedočetla jsem, přestalo mě to bavit. Vrátila jsem do knihovny a nemíním si to znovu půjčit.

Lusa
10.03.2021 4 z 5

U pasáží ze ZOO jsem se upřímně bavila a i nahlas smála, prostřední část, i když to bylo napsané vtipně, mě prostě neoslovila, asi mě štvaly okolnosti a doba za kterých autorka popisovala svůj život na vesnici v pohraničí. Ale jinak jsem se opravdu pobavila.

JointlieKat94
17.10.2019 4 z 5

Moc hezká kniha. Již dlouho jí mám na seznamu a jen chvíli se mi válela v knihovně... :)

Takže. Začalo to krásně. Příběhy zvířat z Jihlavské zoo, paráda. Moc jsem se u toho bavila, třeba u povídky s papouškem, to je nezapomenutelný. :) obrázky k tomu dělané jsou taky moc parádní! Moc hezky provedené, jen až na konci knihy jsem zjistila, že jsou u obrázků i popisky, avšak ty nejdou moc dobře přečíst- malé písmo.

Bohužel jsem musela ubrat jednu hvězdičku, a to kvůli příběhům s koněm.. nějak mě nebavili prostě.. i jsem si všimla, že tomu nevěnuju takovou pozornost, jako začátku knihy v Zoo.. a pak přišlo potěšení. Zpátky do zoo! :)

Kniha se mi jinak moc líbila. :)

lagina
21.05.2019

Drobné příběhy o lidech a zvířatech v zoo. Oddechovka

gleti
17.03.2019 5 z 5

Miluji zvířecí storky. A přestože autorka občas tlačila na pilu víc než bylo potřeba, upřímně jsem se bavila různými skopičinami zvířecích hrdinů.

Naias
15.09.2018 3 z 5

No neviem, vtipné to bolo, ale chvíľami až príliš, akoby chcela byť autorka vtipná stoj čo stoj. A niektoré príbehy ani nemali riadnu pointu, bolo to skôr také povídání o všetkom a o ničom.

Mydlivoj
16.08.2017 3 z 5

Příběhy z Jihlavské zoo slabé,příběhy s nezbedným koněm o dost lepší. Nevím co a jestli bylo dál,nedočetl jsem...

ladyfromskye
31.08.2016 5 z 5

Knížka, u které si rozhodně odpočinete a provětráte všechny svaly smíchu. Mně bylo slyšet po celé koleji. Vřele doporučuji!
P. S. Střed knížky mi přišel trošku slabší, ale odradit vás to nesmí!

humor zvířata, fauna

Jenny Nowak (p)