Jak jsme se učili slušně nadávat

Jak jsme se učili slušně nadávat https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37335/jak-jsme-se-ucili-slusne-nadavat-37335.jpg 4 28 7

Kdo by neznal školáka Boříka a jeho tři nerozlučné kamarády Čendu, Mirka a Aleše. V knize najdete sedm nových příběhů z prázdnin, ze školy i fotbalového stadionu. Při jejich čtení si můžete být jistí, že budete výborně bavit.

Maanna
22.08.2022 4 z 5

V rámci výzvy jsem chtěla zkusit knihu, kterou jsem jako dítě nečetla, a volby rozhodně nelituji. Tedy úplně první dojem až tak skvělý nebyl, první kapitoly jsou takové těžkopádnější, ale naštěstí se autor a parta kluků brzy dostanou do formy a pak už jsem se dobře bavila. Jen mi nesedly ilustrace - pro mne je zkrátka Bořík a spol. pevně spojen s obrázky Adolfa Borna...

HandyYeti
18.08.2022

Po více než 30 letech návrat k Boříkovi a jeho partě. A stejně jako desetiletý kluk jsem si příběhy pana Steklače uźil i tentokrát.

n.ezn.amy
12.05.2022 5 z 5

Příběhy party z Holešovic mám prostě moc rád a proto tahle kniha u mě nemůže chybět. Tentokrát to není ucelený děj, ale jednotlivé příběhy např. o cestování k babičce, slušném nadávání, o divadelním představní anebo má nejoblíbenější jak se Bořík zamiloval a našel si dívku a patálie o vzájemném seznamování s rodiči. Naprosto pohodové čtení, které zaručeně zlepší náladu.

malpet
15.08.2019 5 z 5

Knihy pana Steklače jsem měl jako děcko moc rád, proto mně překvapilo, když jsem úplnou náhodou zjistil, že Boříkovy příhody mají i porevoluční pokračování... a překvapení to bylo rozhodně příjemné, nedopadlo tak trapně a nastavovaně jako třeba pokračování Básníků. Plných 5 hvězdiček :-)

bibi.r
02.05.2016 3 z 5

Zrovna kapitola po které je pojmenovaná celá kniha mě moc neuchvátila, ale kapitola s divadlem nebo zamilováním neměla chybu :).

Ronin Roujin
15.06.2013

Kam se hrabe Harry Potter, to se nedá srovnávat! Novější příběhy o Boříkovi, obsahující jeden remix a pár novějších (aktuálnějších) příběhů.

WEIL
16.08.2011

Člověk se nenarodí a neumí hned nadávat.
To je každému známé.
Až časem a přes kamarády a rodiče a učitele se stává znalcem.

Vojtěch Steklač
česká, 1945 - 2021
2004  88%Boříkovy lapálie
2003  90%Čenda a spol.
1989  89%Aleš & spol.
1980  90%Bořík & spol.
1978  88%Pekelná třída

Kniha Jak jsme se učili slušně nadávat je v