Jáchym a Desatero

Jáchym a Desatero https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410599/mid_jachym-a-desatero-Xo6-410599.png 5 3 2

Desetiletý Jáchym dostal za úkol naučit se Desatero a pochopit, k čemu je dobré. Jenže nějaká přikázání pro něj nejsou zdaleka tak zajímavá a zábavná jako model letadélka, který chce spolu se svým dědou v nejbližších dnech postavit. A vůbec, proč by mu měl Bůh pořád něco přikazovat? Naštěstí je tu dědeček, který Jáchymovi ukazuje, že stavět letadélko bez návodu a žít bez Desatera je v lecčem velmi podobné. Tak jako by se model Racek S4 nevznesl do vzduchu, kdyby nebyl postaven podle stavebního plánku, i člověk by se mohl bez Boží rady v životě pěkně spálit. Desatero zkrátka není jen nějakým soupisem příkazů, ale návodem na šťastný život od Toho, který nás za všech okolností miluje.... celý text

Náboženství Pro děti a mládež
Vydáno: , Paulínky

Justus und die 10 Gebote , 2007

Jarka_rybář
02.10.2020 5 z 5

Knížka, která velmi srozumitelně a názorně představuje Boží pravidla pro dobrý život. Desatero trošilinku zná vlastně každý, a právě proto stojí knížka za přečtení. A podle mého názoru i pro nevěřící.

Broukodrak
25.08.2019 5 z 5

Pomohlo mi to pochopit význam desatera, ale nejvíce mě stejně bavili části, kde se desatero NErozebíralo.

Autorovy knížky

2019  100%Jáchym a Desatero